خانه بزرگترین و ارزان ترین باربری مشهد همدان وانت نیسان خاور مسقف
2020-01-25 20:57


بزرگترین و ارزان ترین باربری مشهد همدان وانت نیسان خاور مسقف
دسته بندی: باربری | در: 1398-8-20


باربری مشهد به همدان با نام تجاری نتسان بزرگترین و ارزان ترین باربری در مشهد و تهران آماده جهت حمل کلیه اثاثیه منزل و اداری به تمام ایران : ملایر، نهاوند، اسدآباد ، تویسرکان،کبودراهنگ بهار رزن لالجین فامنین مریانج ازندریان قروه درجزین جورقان

 اگر دنبال ارزان ترین و بزرگترین باربری در مشهد و تهران هستین اگر دنبال بهترین باربری مشهد همدان هستید اگر دنبال معتبر ترین و قابل اعتمادترین باربری ایران هستید دقیقا به هدف زدید . باربری نتسان هم اکنون لقب ارزان ترین – معروف ترین و بزرگترین موسسه حمل و نقل و باربری در ایران معرفی شده است. و همچنین از نگاه مشتریان از جمله باربری هایی می باشد که بیشترین اعتماد را میتوان به آن نمود.

اکنون که با افتخارات این مجموعه آشنا شدید اجازه دهید به طور کامل باربری نتسان را معرفی نماییم:

حدود 10 سال قبل چند تن از افراد خلاق در حوزه حمل و نقل تصمیم گرفتند که باربری را در سطح شهر مشهد و تهران راه اندازی نمایند و پس از تحلیل بازار و شرایط بازار و همچنین کمبودهای حاکم بر این بازار در نهایت این تصمیم عملی شد و باربری ایی با نام تجاری نتسان در دو کلان شهر مشهد و تهران راه اندازی شد.

از آغاز فعالیت این باربری دو هدف اصلی جزء سیاست های موفق این باربری در نظر گرفته شد. 1-طبق برنامه ریزی های صورت گرفته می بایست حداکثر در کمتر از 10 سال این باربری به عنوان ارزان ترین باربری در ایران شناخته شود.2- خیلی زود می بایستی شرایطی در مجموعه ایجاد شود که از هرجهت مورد اعتماد هموطنان عزیز قرار گرفته شود و از باب اعتماد هم بتواند جایگاه ویژه و خاص پیدا نماید.

امروز با افتخار اعلام می نمایم که به تمام اهداف ترسیم شده در چشم انداز رسیده ایم و خود را برای گام دوم و موفقیت ها و ایده های جدید آماده می نماییم . در مورد امکانات و توانمندی های این مجموعه میتوان گفت که باربری نتسان توانسته است با تدارک تعداد زیادی از اکیپ های آماده اعم از چند ده نوع از انواع ماشین های سبک مانند وانت بار – نیسان و ماشین های سنگین مانند خاورمسقف-تریلی-کامیون-ده چرخ و ... همچنین صدها کارگر ماهر و دوره دیده و متخصص در کنار بارچین ها و رانندگان راه بلد و مخصوص سرویس های بین شهری و دورن شهری  خود را نیز به عنوان یکی از مجهز ترین باربری های کشور معرفی نماید.

خدماتی مانند بیمه نامه معتبر - حمل سریع - پاسخگویی شبانه روزی - بیمه بار - بسته بندی - انتقال تجهیزات حساس و پزشکی - جا به جایی تجهیزات سنگین و ... باعث شده است که مشتریان باربری نتسان با خیال راحت و آسوده  بار و اثاثیه خود را در اختیار باربری نتسان قرار دهند.

گروه باربری نتسان به طبع تمام تلاش خود را برای پاسداری از این اعتماد به کار گرفته و خواهد گرفت. و از این حسن اعتماد هموطنان عزیز کمال تشکر و قدردانی را دارد.

ناوگان کامیونت های نتسان کامیونت های ایسوزو و جک و خاورهای به وزن 8 تن و 6 تن میباشند که بسته به کالای شما میتوانند مسقف و یا روباز یا بغل بازشو باشند تا در زمینه بارگیری و تخلیه بار با مشکل مواجه نشوید .

ارسال و حمل لوازم حساس از قبیل لوازم الکترونیکی و پزشکی ، لوازم صوتی و تصویری ، لوازم که در صورت آب خوردگی و ضربه کارایی خود را از دست میدهند برای ارسال از مشهد به تهران یا از مشهد به شهرستانها یا از تهران به مشهد و یا شهرستانها نیازمند مراقبت و استفاده از لوازم مورد نیاز از قبیل پتو ،طناب و پلاستیک های ضد ضربه و همچنین بیمه مناسب به جهت گرانقیمت بودن این قبیل کالاها میباشند . باربری نتسان با تدارک وسایل جانبی مناسب تمام خطرات احتمالی را از بین برد ه است. 

همچنین باربری مشهد به همدان که زیر مجموعه باربری نتسان می باشد  تدارک بسیار ویژه ای را در جهت  حمل این نوع از وسایل حساس در نظر گرفته است تا همشهریان عزیز بدون هیچ گونه دغدغه ایی بار خود را جابجا نمایند.

اما اجازه دهید با مسیر حمل بار اثاثیه خرده بار و اسباب کشی از مشهد به همدان بیشتر آشنا شویم: برای جابجایی بار از مشهد به همدان شما میتوانید از 1 مسیر استفاده نمایید.

مسیر 1     1205 کیلومتر     12 ساعت و 40 دقیقه

در تصویر شاخص مسیر کاملا ممشخص شده است.

در پایان یک بار دیگر باربری نتسان از عموم هموطنان عزیز دعوت می نماید برای یک بار هم که شده از سرویس های درون شهری و بین شهری باربری نتسان استفاده نمایید تا تفاوت قیمت و کیفیت در خدمات را احساس نمایید.


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book