خانه 70% تخفیف حمل بار و اثاثیه باربری تهران استان مرکزی ارزانترین خدمات
2020-01-20 13:12


70% تخفیف حمل بار و اثاثیه باربری تهران استان مرکزی ارزانترین خدمات
دسته بندی: باربری | در: 1398-7-23


باربری تهران مرکزی اراک بزرگترین باربری سطح کشور .حمل بار خرده بار اثاثیه اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه با ارزان ترین نرخ و خدمات ویژه تا 70% تخفیف و شهرهای ساوه، خمین ،محلات، دلیجان، کرهرود شازند مأمونیه تفرش مهاجران سنجان کمیجان میلاجرد آشتیان خنداب آستانه پرندک زاویه

باربری تهران مرکزی اراک با نام تجاری نتسان در سطح کشور شناخته شده می باشد و با بیش از یک دهه سابقه فعالیت می باشد که تقریبا کمتر کسی در ایران عزیز هست که با حمل بار و اثاثیه و اسباب کشی سرکار داشته باشد اما این مجموعه عظیم باربری را نشناخته باشد. که البته این مهم حاصل نشده است جز با حمایت هموطنان عزیز.

در این مطلب به طور خاص در مورد حمل بار و اثاثیه و خرده بار از شهر تهران به استان مرکزی و شهرهای اراک ساوه، خمین ،محلات، دلیجان، کرهرود شازند مأمونیه تفرش مهاجران سنجان کمیجان میلاجرد آشتیان خنداب آستانه پرندک زاویه  و سایر شهرستان های این استان مطالبی بیان خواهیم کرد.

اما قبل از پرداختن به این موضوع اجازه دهید در مورد توانمندی ها و خدمات مجموعه عظیم و بزرگ موسسه نتسان مطلبی را بیان نماییم. امیدواریم بتوانیم با این مختصر مطلب به خواننده حسن نیت و تعهد و امین بودن این مجموعه را منتقل نماییم.

باربری تهران مرکزی اراک با نام تجاری نتسان یکی از بزرگترین و برترین باربری های سطح کشور می باشد. این باربری با داشتن بیش از ده ها اکیپ مجهز و متخصص در امر اسباب کشی و اثاث کشی نام مطمئن در صنعت حمل بار اثاثیه و خرده بار می باشد.  تخفیفات هیجان انگیز یعنی تا 70% تخفیف نشان از حسن نیت این مجموعه می باشد.

باربری نتسان دارای رانندگان متخصص در حمل بارهای صنعتی و تولیدی کارخانجات و مواد اولیه تولیدی ها در درون شهری و بین شهری می باشد. همانطور که میدانید حمل بار اثاثیه و اثباب کشی بین شهری با توجه به دوری مسافت نیازمند دقت بیشتری می باشد که این مسئله همواره مورد تاکید مدیران رده بالای موسسه باربری نتسان برای تمام مسیرهای بین شهری از جمله مسیر تهران اراک و استان مرکزی می باشد.

یکی دیگر از نکات مهم در حمل بار بین شهری و حتی درون شهری چیدمان درست و اصولی بار می باشد که خود نیازمند تجربه و دقت بالایی می باشد. از انجایی که باربری نتسان همواره بعد از استخدام کارگران و رانندگان اقدام به آموزش های لازم ضمن خدمت می نماید در این مورد نیز پشتاز از سایر باربری های سطح کشور می باشد. 

تنوع و گستردگی ماشین های حمل بار نیز بسیار مهم برای هرمجموعه باربری می باشد. خوشبختانه باربری نتسان دارای ده ها وانت بار – نیسان خاور مسقف – کامیون – تریلی – ده تن و ... می باشد. و با وجود تعداد سرویس زیادی که از این باربری در روز صورت میگیرد تاکنون به ندرت پیش امده است که نتوانیم به مشتری به موقع سرویس دهیم که این اتفاق نیز بسیار خوب و ارزشمند می باشد.

خدماتی همچون پاسخگویی شبانه روزی 7 روز هفته، 24 ساعته - بارنامه معتبر پیگیری آنلاین بار - انتقال تجهیزات حساس و پزشکی توسط پرسنل با تجربه - جا به جایی تجهیزات سنگین ارسال در کمترین زمان - بسته بندی توسط تیم بسته بندی کالا - بیمه بار پوشش کامل بار ارسالی و ... نیز توسط باربری نتسان صورت میگیرد.

اما معرفی مسیر یا مسیرهای  تهران استان مرکزی اراک :
مسیر 1  : تهران – قم – سلفچگان - اراک    278 کیلومتر     3 ساعت و 9 دقیقه
مسیر 2: تهران – ساوه – سلفچگان - اراک     282 کیلومتر     3 ساعت و 14 دقیقه
رانندگان باربری تهران اراک مسیر شماره یک را توصیه می کنند. در تصویر شاخص مسیر شماره یک بار رنگ سبز نشان داده شده است.

در پایان مجددا یاداوری می نماییم که باربری نتسان در شهر تهران و مشهد مستقر می باشد و از این دو مبدا روزانه 100 ها سرویس به اقصی نقاط ایران ارسال می نماید توصیه میکنیم حتما اگر تاکنون از سرویس ها ما اسفاده ننموده اید حتما استفاده نمایید.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

5 | 1 رای Book