خانه حمل بار و اثاثیه از تهران به قم، قنوات، جعفریه و کهک تخفیف ویژه
2020-02-09 21:30


حمل بار و اثاثیه از تهران به قم، قنوات، جعفریه و کهک تخفیف ویژه
دسته بندی: باربری | در: 1398-10-16


باربری تهران حمل بار - اثاثیه منزل و اداری از تهران به قم قنوات جعفریه کهک دستجرد سلفچگان زیر قیمت تمام باربری های سراسر تهران تا 70% تخفیف مجهز به انواع ماشینهای سبک و سنگین خاور نیسان پیکان وانت کامیونت کامیون تریلی ده چرخ همچنین کارگران ماهر و بارچین های حرفه ایی به صورت شبانه روز در خدمت شما همشهریان عزیز می باشد.

گروه باربری تهران با نام تجاری نتسان به صورت ویژه در شهر مشهد و تهران بیش از یک دهه می باشد که در حال سرویس دهی می باشد. این باربری برای مسیر تهران به استان قم و شهرهای قم قنوات جعفریه کهک دستجرد سلفچگان شرایط بسیار خاصی را در نظر گرفته است بنابراین اکیدا توصیه می نماییم در صورتی که تصمیم به حمل بار - اثاثیه منزل - اداری - تجهزیات پزشکی - صنعتی و ... از تهران به استان قم و هریک از شهرهای قم قنوات جعفریه کهک دستجرد سلفچگان را دارید قطعا باربری نتسان بهترین گزینه برای شما می باشد.

حمل انواع بار و اثاثیه منزل اداری و صنعتی و پزشکی از تهران به قم- حمل انواع بار و اثاثیه منزل اداری و صنعتی و پزشکی از تهران به قنوات - حمل انواع بار و اثاثیه منزل اداری و صنعتی و پزشکی از تهران به جعفریه - حمل انواع بار و اثاثیه منزل اداری و صنعتی و پزشکی از تهران به کهک- حمل انواع بار و اثاثیه منزل اداری و صنعتی و پزشکی از تهران به دستجرد -  حمل انواع بار و اثاثیه منزل اداری و صنعتی و پزشکی از تهران به سلفچگان در اسرع وقت توسط باربری تهران انجام می شود.

باربری تهران هم اکنون به عنوان ارزانترین باربری در ایران شناخته شده می باشد و در کنار ارزانی بهترین کیفیت را نیز ارائه می نماید ما با افتخار اعلام می نماییم که در بهترین شرایط ممکن جهت ارائه هرنوع سرویس جهت حمل بار و اثاثیه هستیم. در ادامه بیشتر با شهرهای استان قم آشنا شویم :

قم: قُمْ تلفظ راهنما•اطلاعات از کلان‌شهرهای ایران است که در ۱۴۰ کیلومتری جنوب تهران پایتخت ایران واقع شده‌است. این شهر در کنار رودخانهٔ قمرود و در دشت قم قرار دارد. شهر قم مرکز استان قم و نیز مرکز شهرستان قم می‌باشد.

قنوات: قنوات یکی از شهرهای واقع در استان قم، ایران است.

جعفریه: جعفریه یکی از شهرهای استان قم در مرکز ایران است. این شهر در بخش جعفرآباد از توابع شهرستان قم قرار دارد. جمعیت این شهر بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۹٬۳۸۷ نفر است.

کهک: کَهَک یکی از شهرهای استان قم در ایران است. این شهر در بخش کهک از توابع شهرستان قم قرار دارد و مرکز این بخش می‌باشد. جمعیت این شهر بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۲٬۸۳۷ نفر بوده‌است. این شهر، اقامت‌گاه ملاصدرای شیرازی فیلسوف و حکیم اسلامی بوده‌است و وی به دلیل آزار متعصبان بویژه حاج ابوالفضل خان حاج اسماعیلی از سرمایه داران خاموش کهک قرار گرفت و درس خود در شیراز را رها کرد و ۱۵ سال در کهک به گوشه‌نشینی، عبادت، و تفکر پرداخت.

دستجرد: دَستجِرد یکی از شهرهای استان قم در ایران است. این شهر مرکز بخش خلجستان از توابع استان قم می باشد. جمعیت این شهر بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۱۵۲۵ نفر بوده‌است.

سلفچگان: سلفچگان یکی از شهرهای استان قم است که در بخش سلفچگان شهرستان قم واقع شده‌است.

از جمله خدمات باربری تهران را میتواند به موارد زیر اشاره نمود:

1- یکی از خدمات شرکت باربری تهران حمل و جابجایی انواع بار و اثاثیه و محصولات سنگین می باشد مانند گاوصندوق - پیانو - یخچال ساید بای ساید - بوفه های قدیمی و سنگین - فرش های دستی و قدیمی و به طور کلی هر وسیله ایی که سنگین می باشد. مشتریان عزیز توجه داشته باشند موضوع حمل وسایل و اثاثیه سنگین بسیار مهم میباشد و حتما بایستی توسط کارگر ویژه صورت گیرد تا نه تنها خود آن وسیله آسیب نبیند بلکه باعث نشود که با برخورد به دیوار و اطراف باعث آسیب دیدگی منزل و ساختمان شود. این مهم را نیز به ما بسپارید. در کنار خدمات فوق ما ده ها خدمت دیگر داریم که میتوانیم هرنوع نیاز حمل بار شما هموطن عزیز را برآورده نماییم توصیه میکنیم شماره های تماس ما را حتما یادداشت نمایید تا در صورت نیاز بتوانید با ما تماس بگیرید.

2- در کنار خدمت حمل بارهای سنگین یکی دیگر از خدمات خاص و ویژه باربری تهران حمل بارهای خاص می باشد به عنوان مثال اگر شما تجهیزات پزشکی گران قیمت دارید و یا تجهیزات الکترونیکی حساس دارید و نیازمند جابجایی درون شهری و یا بین شهری از مبدا تهران می باشد حتما با ما تماس بگیرید چرا که تمهیدات بسیار ویژه ای را برای این نوع از کالا ها و محصولات در نظر گرفته ایم که معمولا در سایر باربری ها یا تدارک دیده نشده است و یا با هزینه بالا اینکار را انجام میدهند که ما در باربری بزرگ تهران بدون دریافت وجه اضافی این کار را انجام خواهیم داد.

باربری تهران به صورت تضمینی حمل بار و اثاثیه شما را از شهر تهران به سراسر کشور  و به طور خاص استان قم و کلیه شهرهای این استان تا 70% تخفیف حمل و جابجا می نماید.


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book