خانه باربری منتخب تهران بجنورد تا70%تخفیف حمل اثاثیه منزل اداری
2020-01-25 20:55


باربری منتخب تهران بجنورد تا70%تخفیف حمل اثاثیه منزل اداری
دسته بندی: باربری | در: 1398-8-22


باربری تهران به خراسان شمالی بجنورد شیروان، اسفراین و آشخانه و ... با انواع ماشین وانت بار-نیسان-کامیون-خاور مسقف و ... تا 70%تخفیف زیر قیمت تمام باربری های مشهد حمل هرگونه بار از جمله اثاثیه منزل و اداری-لوازم حساس برقی- اسباب کشی محصولات و تولیدات کارخانجات و ...

باربری نتسان با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه حمل بار و اثاثیه و اسباب کشی در شهر تهران و مشهد اعلام آمادگی می نماید که قادر می باشد زیر قیمت تمام باربری های تهران ومشهد محموله و اثاثیه شما را در دورن شهری و بین شهری حمل و جابجا نماید.

گروه باربری تهران بجنورد زیرمجموعه ایی از باربری نتسان می باشد که روزانه تعداد زیادی سرویس در این مسیر انجام میدهد که نشان دهنده محبوبیت و مقبولیت این باربری در بین همشهریان عزیز در شهر تهران می باشد. موسسه باربری نتسان همواره تلاش نموده است تا بهترین کیفیت سرویس دهی را برای هموطنان عزیز تدارک ببیند و از طرفی با کاهش سود خود از مشتریان حمایت نماید تا با ارزان ترین قیمت بار خود را ارسال و جابجا نماید.

داشتن ده ها اکیپ آماده به کار و متخصص در حمل و جابجایی بار – چیدمان بار و رانندگان مطمئن و دوره دیده باعث شده است که به شدت بر کیفیت کار افزوده شود حمل هرگونه بارهای منزل و اثاثیه  سبک و سنگین تخصص ماست مانند گاوصندوق-پیانو-بوفه های قدیمی – یخچال ساید بای ساید و...

اولین و اساسی ترین ایده باربری نتسان برای کاهش قیمت به نفع مشتری این بود که روی مسیرهای برگشت سرمایه گذاری شود . به عبارت دیگر وقتی سرویس از تهران به بجنورد می رود مسیر بازگشت از بجنورد را خالی برنگردد که اگر این اتفاق بیفتد و مسیر برگشت نیز ماشین خالی نباشد به شدت برای مالک ماشین توجیه دارد که قیمت رفت را نیز کاهش دهد. باربری نتسان توانست به موفقیت های خوبی در این مورد برسد.

دومین دلیل ارزانی این می باشد که باربری نتسان تا 70% از حق کمسیون خود گذشت و تخفیف در نظر گرفت به عبارتی دیگر اگر قرار بود برای یک سرویس نتسان 10 هزار تومان کمسیون بردارد آن را تا 3 هزار تومان کاهش داد.

و اما سومین دلیل این هست که در استخدام رانندگان منصف همت گمارد و تلاش گسترده ایی را در این زمینه انجام داد و بلاخره توانست به نتایج خوبی نیز برسد از طرفی رابطه مستقیم بین کاهش سود و افزایش فروش وجود دارد به عبارتی با کاهش سود و پایین آمدن نرخ نهایی کرایه تعداد سرویس ها  افزایش پیدا میکند و در نهایت منجر به افزایش درآمد برای رانندگان و مجموعه باربری می شود.

همانطور که ملاحظه فرمودید باربری نتسان اگر امروز به این چنین جایگاه و محبوبیتی در بین همشهریان عزیز در شهر مشهد و تهران رسیده است به این دلیل بوده است که همواره اصل مشتری مداری یعنی رضایت مشتری را ملاک قرار داده است. با افتخار اعلام می نماییم در تمام این سالها حتی یک مورد کوتاهی و قصور از سمت مشتریان به مدیران مجموعه گزارش نشده است.

یکی از دلایل اصلی اعتماد هموطنان عزیز در شهر تهران و مشهد به این باربری ارائه تصویر شفاف از عملکرد این مجموعه بوده است باربری درون شهری و بین شهری نتسان از بدو تاسیس با این شعار که به دنبال کاهش هزینه ها و تعرفه سرویس دهی می باشد همواره تلاش نموده حاشیه سود دهی خود را به حداقل ممکن برساند تا بتواند این موضوع که مدیران مجموعه عزم جدی در جهت کاهش نرخنامه را دارند به مشتریان منتقل نمایند که خوشبختانه این اتفاق افتاد و مورد توجه هموطنان عزیز قرار گرفت.

باربری نتسان به خوبی توانسته است رابطه خود را با تولید کنندگان و صنعتگران در امر جابجایی محصولات و تولیدات این عزیزان حفظ نماید و در همه ساعات شبانه روز در حمل هرگونه بار خرده بار محصولات - مواد اولیه – تجهیزات حساس الکترونیکی - پزشکی و خلاصه هر نوع کالای سبک و سنگین اعلام آمادگی نموده است.

حمل کالاهای سنگین چه کالای سنگین منزل و چه کالای سنگین اداری نیازمند ابزارها و تجهیزات مخصوص و مهارت ویژه می باشد که باربری نتسان توانسته است با تدارک نیروهای متخصص و تجهیزات خاص, جابجایی وسایل سنگین در بین طبقات را به خوبی انجام دهد و مورد تایید مشتریان قرار گیرد.

اما جهت هرگونه حمل و جابجایی بار و اثاثیه از شهر تهران به بجنورد و برعکس 3 مسیر وجود دارد که در تصویر شاخص همین مقاله قابل مشاهده است:

مسیر 1     724 کیلومتر     8 ساعت و 37 دقیقه
مسیر 2     730 کیلومتر     9 ساعت و 6 دقیقه
مسیر 3     722 کیلومتر     10 ساعت و 15 دقیقه
رانندگان باربری نتسان مسیر شماره یک را توصیه می نمایند.


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book