خانه حمل بار خرده بار و اثاثيه از تهران به کرمان با 70% تخفیف و بیمه نامه معتبر
2020-01-20 13:07


حمل بار خرده بار و اثاثيه از تهران به کرمان با 70% تخفیف و بیمه نامه معتبر
دسته بندی: باربری | در: 1398-7-7


باربری نتسان آماده حمل بار– خرده بار– اثاث-اثاثیه-اسباب کشی از شهر تهران به استان کرمان و سایر شهرهای اطراف همراه با بیمه نامه معتبر با نیسان خاور مسقف تریلی کامیون بردسیر بم جیرفت رابر راور رفسنجان رودبار جنوب ریگان زرند سیرجان شهربابک عنبرآباد فاریاب فهرج قلعه گنج کرمان کوهبنان کهنوج منوجان نرماشیر

در این مقاله سعی داریم نکات مهمی را که باید در حمل بار خرده بار و اثاثيه از تهران به کرمان در نظر داشت به صورت خلاصه بیان نماییم تا شاید راهنمایی شود برای هموطنان عزیز در شهر تهران و آن دسته از کسانی که تصمیم دارند از شهر تهران به کرمان نقل مکان نمایند

قبل از معرفی مسیرهای تهران به استان کرمان می خواهیم مقداری در مورد باربری تهران کرمان با نام نتسان صحبت نماییم چرا که یکی از نکات مهم در در هر حمل بار و اثاثیه باربری مطمئن می باشد. لازم به یادآوری می باشد باربری تهران و مشهد با نام تجاری نتسان با بیش از چند دهه سابقه درخشان در حمل بار و اثاثیه بین شهری از دو مبدا تهران و مشهد به تمام شهرهای ایران از جمله استان کرمان و تمامی شهرهای این استان توانسته تجارب ارزشمندی در این مسیر کسب نماید.

همواره در تماس هایی که هموطنان عزیز با مجموعه بزرگ و عظیم نتسان دارند 2 مطلب را خواهان روشن شدن آن هستند 1- هزینه حمل بار و اثاثیه از تهران به کرمان  2- در مورد تخصص راننده و کارگران صبحت به عمل می آید.

در مورد اول یعنی تعرفه و قیمت و یا نرخنامه حمل بار از شهر تهران به کرمان و شهرهای این استان باید گفت باربری نتسان به لطف هوشمند بودن و با کاهش هزینه های جانبی و قانع بودن به حداقل هزینه توانسته است تا 70% زیر نرخ اتحادیه و سایر همکاران حمل بار و اثاثیه و اسباب کشی شما را از شهر تهران و مشهد به استان کرمان و سایر شهرهای این استان انجام دهد . بنابراین با آسودگی خاطر و خیال راحت میتوانید مستقیما با ما تماس بگیرید و از نرخنامه مطلع شوید و همچنین خواستار تخفیفات ویژه نیز باشید بنابراین توصیه میکنیم حتما شماره های مجموع نتسان را در گوشه خود ذخیره بفرمایید.

اما در مورد دوم که اشاره به کیفیت انجام کار می باشد مفتخر هستیم که اعلام نماییم در تمام مدت این سالها هرگز یک مورد کوتاهی و شکایت در سامانه نتسان مبنی بر قصور و کوتاهی و یا هرگونه حاشیه توسط کارگران و رانندگان ثبت نشده است و کارگران و بارچینان و رانندگان تماما دائمی بوده و مدت هاست که با آنها این مجموعه در حال همکاری می باشد. ضمن اینکه کارگران ما قبل از شروع به کار در باربری نتسان می بایست دوره آموزشی مربوطه را بگذرانند و تعهدهای لازم از جمله معرف سفته و چک از آنها دریافت می شود.

با توجه به دو دغدغه فوق شما هموطنان عزیز میتوانید با خیال آسوده و بدون هیچ گونه نگرانی حمل بار خود را به باربری نتسان از شهر تهران به کرمان بسپارید.

مسیر تهران کرمان از جاده های معروف ایران می باشد که مقاصد گردشگری زیادی را در خود جای داده است. در نقشه راههای کشور این جاده بسیار مهم و قدیمی می باشد.

اولین مسیر کرمان تهران – کوتاهترین مسیر : فاصله تهران تا کرمان در حدود ۹۸۶ کیلومتر می باشد. این جاده کوتاهترین مسیر از تهران به کرمان بوده و از شهرهای قم، کاشان، یزد و رفسنجان می گذرد. فاصله زمانی کرمان تهران از این مسیر با خودرو شخصی در حدود ۱۰ ساعت و ۳۰ دقیقه می باشد.

مسیر دوم تهران به کرمان : تهران تا کرمان از مسیر دوم در حدود ۱۲۲۰ کیلومترست. این جاده از شهرهای قم، اصفهان، شهرضا، آباده، مهریز و رفسنجان گذر میکند. فاصله زمانی کرمان به تهران از این جاده در حدود ۱۳ساعت و ۱۵ دقیقه می باشد.

انتخاب مسیر به عهده مشتری می باشد ضمن اینکه رانندگان کاربلد و راه بلد نتسان توضیحات لازم را در هنگام حرکت به مشتری عزیز ارائه خواهند داد. با نتسان آسوده خاطر هرگونه بار و خرده بار خود را از تهران به کرمان منتقل نمایید بدون دغدغه و نگرانی.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

3.27 | 11 رای Book