خانه باربری مشهد زنجان حمل بار اثاثیه تعرفه خاور نیسان ارزان70%تخفیف
2020-01-20 12:55


باربری مشهد زنجان حمل بار اثاثیه تعرفه خاور نیسان ارزان70%تخفیف
دسته بندی: باربری | در: 1398-7-13


70% نخفیف حمل بار خرده بار اثاثیه منزل و اداری از مشهد به استان زنجان و سایر شهرستانها با باربری نتسان کارگران متخصص رانندگان کاربلد شهرهای : ابهر، خرمدره ، قیدار ، صایین‌قلعه آب‌بر سلطانیه سجاس سهرورد زرین‌رود ماهنشان دندی و ...

باربری مشهد زنجان با نام تجاری نتسان در سراسر ایران شناخته شده است . مفتخریم از این موضوع که اکنون کمتر کسی هست که در ایران عزیز آوازه و شهرت باربری و شرکت حمل ونقل نتسان را به عنوان یک باربری درون شهری و مخصوصا برون شهر نشنیده باشد.

یکی از مسیرهایی که باربری نتسان از مبدا مشهد و تهران به صورت روزانه و هفتگی تعداد زیادی سرویس دهی دارد استان و شهر زنجان و شهرهای این استان می باشد. از جمله شهرهایی استان زنجان که از مشهد و تهران به دفعات سرویس دهی داشته ایم  ابهر، خرمدره ، قیدار ، صایین‌قلعه آب‌بر سلطانیه سجاس سهرورد زرین‌رود ماهنشان دندی و ...بوده است.

در این مطلب سعی داریم مسیرهای مشهد زنجان را جهت حمل هرگونه بار - خرده بار - اثاثیه اداری منزل کالاهای حساس الکترونیکی و پزشکی همچنین اثاثیه دانشجویی ویژه دانشجویان عزیز را معرفی نماییم اگر چه میدانیم که همشهریان مشهدی به خوبی با این مسیر آشنایی دارند.

اما قبل از معرفی مسیر یا مسیرهای مشهد به زنجان اجازه دهید چند نکته در مورد شرکت باربری بین شهری و درون شهری نتسان و نکاتی درمورد حمل بار بین شهری را یادآوری نماییم.

ابتدا باید عرض نماییم باربری مشهد زنجان با نام تجاری نتسان دارای اکیپی بسیار قوی از انواع ماشین های سبک وسنگین می باشد از جمله وانت بار با چادر ضد آب و نیسان خاور مسقف تریلی کامیون و خلاصه هر نوع ماشین مورد نیاز جهت حمل هر نوع بار و اثاثیه شما را دراختیار دارد. بنابراین این مجموعه بزرگ وعظیم قادر می باشد هرگونه نیاز شما را برای حمل بار برآورده نماید.

همچنین شرکت حمل ونقل باربری نتسان دارای کارگران و رانندگان متخصص و با اخلاق نیز می باشد از طرفی این باربری جهت ارسال بارهای بین شهری خود بارنامه معتبر نیز صادر می نماید. بنابراین از این جهت نیز جای نگرانی وجود ندارد و عزیزان مشهدی با خیال راحت می توانند از این باربری جهت ارسال بارهای خود به استان زنجان و شهرهای این استان استفاده نمایند.

از جمله نکاتی که در باربری بین شهری بسیار مهم می باشد بسته بندی اصولی و چیدمان اصولی وسایل در هنگام اسباب کشی و اثاث کشی می باشد. زیرا در صورتی که بارها به خوبی توسط کارگران متخصص بسته بندی و در ماشین چیده شود میتوان با خیال آسوده در انتهای مسیر کالا را سالم تحویل گرفت . طبیعی می باشد که هرگونه کوتاهی و قصور در بسته بندی و چیدمان وسایل می تواند در طی مسیر کار جابجایی را با مشکل و احتمال خسارت را افزایش دهد.

اما مسیر مشهد زنجان :
جالب هست بدانید بهترین و تنها مسیری که همواره توصیه شده است جهت حمل بار و اثاثیه از مشهد به زنجان طی شود مسیر زیر می باشد:

مسیر مشهد زنجان : مشهد – نیشابور – سبزوار – شاهرود – سمنان – تهران – کرج – قزوین - زنجان می باشد. این مسیر 1227 کیلومتر     13 ساعت و 11 دقیقه می باشد.

یک بار دیگر تاکید می نماییم انتخاب باربری که رانندگان آن با تجربه باشد و این مسیر را به خوبی طی کرده باشند و به اصلاح راه بلد باشند یکی از شروط یک اثاث کشی راحت و خاطرانگیز می باشد. باربری مشهد زنجان با نام تجاری نتسان در شهر مشهد و تهران می باشد و از این دو مبدا به تمام شهرهای ایران با قیمت بسیار پایینتر یعنی تا 70% تخفیف سرویس دهی می نماید.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


1 نظر


فرزانه

1398-7-17 09:36

خیلی عالی بود ممنون از همه عزیزان رد باربری نتساننظر شما چیست؟

5 | 1 رای Book