خانه تابستان-و-پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به یزد با کامیونت
2022-08-23 14:45


تابستان-و-پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به یزد با کامیونت
دسته بندی: باربری | در: 1401-5-28


تابستان-و-پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به یزد با کامیونت شما احتمالا با جستجوی یکی از عبارات حمل بار از مشهد به شهرستان یزد-حمل بار از مشهد به شهرستان میبد-حمل بار از مشهد به شهرستان اردکان وارد این صفحه شده اید.

تابستان-و-پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به یزد با کامیونت – ما در گروه باربری نتسان علاوه بر حمل کالا و اثاثیه منزل و اداری و تجاری توسط انواع کامیونت مسقف دارای خدمات بسته بندی اثاثیه – بیمه و بارنامه به مشتریان ارائه می نماییم.  در این مطلب به موضوعات حمل بار از مشهد به شهرستان یزد-حمل بار از مشهد به شهرستان میبد-حمل بار از مشهد به شهرستان اردکان خواهیم پرداخت. 

تابستان-و-پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به یزد با کامیونت - تمام تلاش مجموعه باربری نتسان این می باشد تا بتواند ارزانترین خدمات حمل و نقل  بار و اثاثیه توسط کامیونت از مشهد به یزد را برای شما عزیزان تدارک ببنید. 

کامیونت چیست؟
کامیونت به نوعی از ماشین باری گفته می‌شود که از نیسان بزرگتر و از خاور کوچکتر است. بعضاٌ به خود نیسان و خاور هم کامیونت گفته می‌شود. کامیونت به انگلیسی معادل Mini Truck، Light Truck و Light Commercial Vehicle نامیده می‌شود. طول کامیونت به ۳ متر می‌رسد. به کامیونت مینی خاور، خاور اتاق کوچک، مینی بار یا مینی کامیونت هم گفته می‌شود.
انواع کامیونت از نظر سازنده
انواع کامیونت در ایران از نظر شرکت سازنده به شرح زیر است. بعضاً افراد کامیونت الوند و کامیونت کاویان و کامیون جک و کامیون آمیکو را با هم مقایسه می‌کنند.به نظر نگارنده بهترین کامیونت در ایران محصول شرکت ایسوزو هست. البته در سطح جهان، انواع دیگر کامیونت وجود دارد که در بازار ایران وجود ندارند.
۱- کامیونت بادسان
۲- کامیونت ایسوزو
۳- کامیونت هیوندا
۴- کامیونت آمیکو
۵- کامیونت جک
۶- کامیونت الوند
۷- کامیونت بنز
۸- کامیونت کاویان
۹- کامیونت نیسان زامیاد
فرق کامیون و کامیونت
 همانطور که از اسم کامیونت مشخص هست کامیونت یعنی کامیون کوچک. کامیون معمولاً به ماشین‌های بزرگتر از خاور گفته می‌شود. مثل کامیون ۱۰ چرخ یا کامیون ۱۰ تن. تفاوت کامیونت و کامیون این است که کامیون بزرگتر از کامیونت هست، همچنین مقررات حمل و نقل برای کامیون سخت‌تر است. مثلاً کامیونت‌ مجوز تردد در داخل شهر را دارد ولی کامیون در روز نمی‌تواند وارد شهر شود. کارهای داخل شهری مردم مثل اسباب کشی با کامیونت انجام می‌گیرد ولی کارهای صنعتی و شرکت ها و حمل بار بین شهری بیشتر با کامیون انجام می‌گیرد. در یک تقسیم بندی دیگر به ماشین‌هایی که بالاتر از ۳ تن می‌توانند جابجا کنند کامیون و به ماشین‌های زیر ۳ تن کامیونت گفته می‌شود.
تابستان-و-پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به رفسنجان با کامیونت – در این مطلب به موضوعات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری در حد توان پرداختیم- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در شرکت باربری مشهد با نام تجاری نتسان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یکی از عبارات - حمل بار از مشهد به شهرستان کرمان -حمل بار از مشهد به شهرستان سیرجان-حمل بار از مشهد به شهرستان جیرفت  را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید. ضمنا می توانید با یکی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاکید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد که از طریق وب سایت به مجموعه باربری نتسان مشهد مراجعه می نمایید. 

 

 

 

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book