خانه بزرگترین باربری حمل اثاثیه از مشهد به ابهر خرمدره قیدار
2020-02-09 21:19


بزرگترین باربری حمل اثاثیه از مشهد به ابهر خرمدره قیدار
دسته بندی: باربری | در: 1398-10-19


باربری مشهد بزرگترین و ارزانترین باربری ایران به استان زنجان و شهرهای ابهر خرمدره قیدار هیدج صایین‌قلعه آب‌بر سلطانیه سجاس سهرورد ماهنشان گرماب دندی زرین رود نوربهار کرسف زرین‌آباد ارمغانخانه چورزق حلب نیک‌پی می باشد ما در باربری مشهد بهترین ها را برای همشهریان خود فراهم نموده اییم.

باربری مشهد با نام تجاری نتسان نامی آشنا برای مشهدی های عزیز می باشد این باربری در حدود یک دهه قبل در شهر مشهد و تهران به طور همزمان شروع به فعالیت نمود لذا از آغاز فعالیت خود دو هدف اصلی را در نظر گرفت 1- ارائه ارزانترین قیمت حمل بار و اثاثیه در مشهد 2- ارائه با کیفیت ترین نوع سرویس در جهت رضایتمندی مشتریان.

باربری مشهد هم اکنون به این مهم دست یافته است و توانسته با کاهش حداکثری قیمت ها نظر مثبت همشهریان عزیز را به خود جلب نماید. همچین این مجموعه با داشتن بیش از صد اکیپ آماده به صورت شبانه روز و در تمام روزهای هفته در حال ارائه خدمت می باشد.

یکی از میسرهای بسیار خاص باربری مشهد حمل بار و اثاثیه از مشهد به زنجان و تمامی شهرهای این استان زیبا به شرح زیر می باشد.

حمل بار و اثاثیه باربری مشهد به زنجان - حمل بار و اثاثیه باربری مشهد به ابهر - حمل بار و اثاثیه باربری مشهد به خرمدره -  حمل بار و اثاثیه باربری مشهد به قیدار -  حمل بار و اثاثیه باربری مشهد به هیدج -  حمل بار و اثاثیه باربری مشهد به صایین‌قلعه -  حمل بار و اثاثیه باربری مشهد به آب‌بر -  حمل بار و اثاثیه باربری مشهد به سلطانیه -  حمل بار و اثاثیه باربری مشهد به سجاس -  حمل بار و اثاثیه باربری مشهد به سهرورد -  حمل بار و اثاثیه باربری مشهد به ماهنشان -  حمل بار و اثاثیه باربری مشهد به گرماب -  حمل بار و اثاثیه باربری مشهد به دندی -  حمل بار و اثاثیه باربری مشهد به زرین رود -  حمل بار و اثاثیه باربری مشهد به نوربهار - حمل بار و اثاثیه باربری مشهد به کرسف -  حمل بار و اثاثیه باربری مشهد به زرین‌آباد -  حمل بار و اثاثیه باربری مشهد به ارمغانخانه - حمل بار و اثاثیه باربری مشهد به چورزق -  حمل بار و اثاثیه باربری مشهد به حلب -  حمل بار و اثاثیه باربری مشهد به نیک‌پی

همشهری گرامی باربری مشهد قطعا ارزانترین نرخنامه و کرایه حمل را در بین باربری های مشهد در اختیار شما قرار خواهد داد بنابراین بدون هیچگونه دغدغه ای از باب قیمت و تعرفه و همچنین کیفیت سرویس دهی به این مجموعه اعتماد نمایید با افتخار بار شما را به هرجایی از ایران حمل خواهیم نمود.

در ادامه بیشتر با باربری مشهد به شهرهای مهم استان زنجان آشنا خواهیم شد:

باربری مشهد به زنجان: زَنجانْ یا زنگان مرکز استان زنجان و شهرستان زنجان در شمال غربی ایران که در منطقه آذربایجان واقع شده‌است؛ و براساس آمار منتشر شده دارای ۵۲۱٬۳۰۲ نفر جمعیت در سال ۱۳۹۵ خورشیدی، بیستمین شهر کشور از لحاظ جمعیت محسوب می‌شود.

باربری مشهد به ابهر: اَبهَر یکی از شهرهای استان زنجان و مرکز شهرستان ابهر است. این شهر با۹۹٬۲۸۵نفر جمعیت در سال ۱۳۹۵، به عنوان دومین شهر پرجمعیت استان زنجان پس از شهر زنجان محسوب می‌شود و به دروازه آذربایجان شهرت دارد. از مهم‌ترین آثار تاریخی این شهر می‌توان به بقعهٔ امام‌زاده اسماعیل در شناط، بقعهٔ امام‌زاده زیدالکبیر در شرق این شهر و بقعهٔ پیر زهرنوش در جنوب‌غربی شهر اشاره کرد. شهرداری ابهر به چهار ناحیهٔ «مرکزی»، «شناط» ، «شریف‌آباد» و «حسین‌آباد» تقسیم شده‌است.

باربری مشهد به خرمدره: خُرَّمدَره از شهرهای استان زنجان ایران است.

باربری مشهد به قیدار: قیدار از شهرهای استان زنجان ایران است.

باربری مشهد به هیدج: هیدج یکی از شهرهای استان زنجان است که در فاصله ۶۵ کیلومتری شهر زنجان قرار داردو از غرب به صائین قلعه از شرق به خرمدره متصل می‌شود زبان مردم این شهر ترکی آذربایجانی است. این شهر زادگاه حکیم هیدجی است.

باربری مشهد به صایین‌قلعه: صائین‌قلعه یکی از شهرهای استان زنجان است که با توابع تحت اداره‌اش با بیش از ۱۲۰۰۰ نفر جمعیت در بخش مرکزی شهرستان ابهر قرار گرفته‌است. این شهر دارای چند روستای تابعه است از جمله: کبودچشمه (خلفلی)، پیرزاغه، خراسانلو، مهستان (گاودره)، کوه‌زین، چرگر، ارهان، سروجهان. فاصله صائین قلعه از مرکز شهرستان ۲۴ و مرکز استان ۶۵ کیلومتر است.

باربری مشهد به آب‌بر: آب‌برها در اکثر پایه‌های پل چه در جهت خلاف جریان اب، چه موافق ان پیش آمدگی مثلثی شکل یا نیم دایره ایجاد می‌گردد که اصطلاحاً به ان موج شکن یا آب بر می‌گویند.

باربری مشهد به سلطانیه: شهر سُلطانیه یکی از شهرهای استان زنجان است که در ۴۳ کیلومتری شهر زنجان واقع است. گنبد سلطانیه و مقبرهٔ اولجایتو در این شهر قرار دارند. از دیگر آثار تاریخی این شهر می‌توان به آرامگاه ملا حسن کاشی و خانقاه حسام‌الدین حسن چلبی اشاره کرد.

موسسه باربری مشهد با کارگران ماهر و دوره دیده و همچنین انواع خودروهای سبک و سنگین شهری و بین شهری منتظر تماس شما هشمهریان عزیز در شهر مقدس مشهد می باشد.


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book