خانه ارزانترین باربری مشهد مستقر در پلیس راه قاسم آباد خاور نیسان
2020-03-28 10:44


ارزانترین باربری مشهد مستقر در پلیس راه قاسم آباد خاور نیسان
دسته بندی: باربری | در: 1398-12-29


باربری مشهد با نام تجاری توانا ارزانترین مجهزترین و نزدیکترین باربری در پلیس راه قاسم آباد می باشد کارگران جوان و با تجربه و ماشین های مدل بالای خاور مسقف نیسان کامیونت کامیونت تریلی و ده چرخ در خدمات شما هموطنان عزیز به صورت 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می باشند

اگر ساکن پلیس راه قاسم آباد مشهد هستید و یا در این منطقه کسب و کار دارید و تصمیم دارید که بار اثاثیه منزل و یا کالای اداری و تجاری خود را از این منطقه حمل و جابجا نمایید قطعا باربری مشهد بهترین گزینه برای شما مشتری عزیز می باشد چرا که این مجموعه چند مشخصه مهم دارد 1- ارزانترین باربری در سطح شهر مشهد و منطقه پلیس راه قاسم آباد می باشد 2- مجهزترین باربری در این منطقه هستیم چون که دارای بیش از صد اکیپ فعال با انواع خودروهای سبک و سنگین از جمله نیسان – پیکان وانت- خاور مسقف - خاور روباز – کامیونت – کامیون – تریلی و ده چرخ می باشد.3- دارای کارگران ماهر و با تجربه و باسابقه بیش از 10 سال همکاری با این مجموعه می باشند 3- نزدیکترین باربری به این منطقه یعنی پلیس راه قاسم آباد می باشد.

حال خود قضاون نمایید که آیا گروه باربری مشهد با نام تجاری توانا مستعد ترین باربری به این محله و منطقه می باشد یا خیر؟ توصیه می نماییم در صورتی که تصمیم دارین از پلیس راه قاسم آباد سرویس داخل شهری و یا خارج شهری سفارش دهید حتما حداقل یک تماس کوچک با ما برقرار نمایید تا متوجه قیمت کرایه نرخنامه و تعرفه حمل بسیار پایین این مجموعه شوید .

پلیس‌راه مشهد در منطقه 10 مشهد قرار دارد. بوستان سعادت، اردوگاه ثامن‌الائمه و کارخانجات شرکت الکتریک خراسان در این منطقه واقع شدند. محدوده پلیس‌راه از شمال به بلوار توس، از جنوب به بزرگراه آزادی و بلوار شاهد، از شرق به شهرک بهارآباد و از غرب به خیابان دانش می‌رسد.به نظر میرسد باربری مشهد نزدیکترین و تنها باربری در این محله می باشد.

اما در مورد باربری مشهد باید عرض نماییم این مجموعه عظیم در حدود یک دهه قبل به طور همزمان در مشهد و تهران با نام تجاری توانا شروع به فعالیت نمود از آغاز فعالیت چند هدف مهم را دنبال نمود 1- باید ارزانترین باربری باشیم 2- در تمام خیابان ها میادین و بلوارها مستقر باشیم 3- باید تنوع کامل و جامع از انواع خودروهای سبک و سنگین را داشته باشیم 4- کارگران ماهر و با تجربه و جوان داشته باشیم ... خوشبختانه هم اکنون این مجموعه حمل و نقل به تمام اهداف خود رسیده است.

وجود کارگران ماهر و بدون حاشیه و با سابقه کار بالا همچنین بارچین های حرفه ایی باعث شده است که این باربری کیفیت بالایی از سرویس دهی را داشته باشد. باربری مشهد  تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا بتواند بهترین خدمات را به این محله ارائه دهد و تاکنون توانسته است به خوبی رضایت همشهریان عزیز را در این منظقه جلب نماید. 

همانطور که می دانید حمل بار و اثاثیه شهری و بین شهری دارای اصول و ضوابط خاص خود را دارد که تنها از عهده افراد با تجربه و باربری های با سابقه برمی آید یکی از تخصص های باربری مشهد حمل بار و اثاثیه بین شهری می باشد. باربری توانا تجربیات بسیار زیادی در حمل بار و اثاثیه بین شهری دارد که میتواند در این زمینه برای شما بسیار مفید باشد.

یکی از سوالاتی که همواره از این مجموعه می شود این می باشد که چرا تا این حد باربری مشهد دارای قیمت مناسب دارد که باید عرض نماییم باربری نتسان تا 70% از حق کمسیون و پورسانت خود گذشت و تخفیف در نظر گرفت به عبارتی دیگر اگر قرار بود برای یک سرویس  توانا 10 هزار تومان کمسیون بردارد آن را تا 3 هزار تومان کاهش داد. و دومین دلایل این بود که باربری مشهد در استخدام رانندگان منصف همت گمارد و تلاش گسترده ایی را در این زمینه انجام داد و بلاخره توانست به نتایج خوبی نیز برسد از طرفی رابطه مستقیم بین کاهش سود و افزایش فروش وجود دارد به عبارتی با کاهش سود و پایین آمدن نرخ نهایی کرایه تعداد سرویس ها  افزایش پیدا میکند و در نهایت منجر به افزایش درآمد برای رانندگان و مجموعه باربری می شود. 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book