خانه ارزانترین باربری مشهد به نقده استان آذربایجان غربی
2020-06-15 23:06


ارزانترین باربری مشهد به نقده استان آذربایجان غربی
دسته بندی: باربری | در: 1399-3-9


اگر تصمیم دارید از مشهد به نقده استان آذربایجان غربی حمل بار اثاث کشی و اسباب کشی نمایید یا محصولات و تولیدات خود را به این استان و شهرستان نقده حمل و ارسال نمایید , باربری مشهد به نقده استان آذربایجان غربی قطعا بهترین گزینه می باشد

حمل بار و اثاثیه منزل و کالای ادرای و تجاری از مشهد به سراسر کشور و به طور خاص نقده استان آذربایجان غربی تخصص باربری مشهد با بیش از یک دهه حضور موفق در شهر مشهد و تهران می باشد. ارائه ارزانترین نرخنامه کرایه قیمت و تعرفه توسط باربری مشهد به مشتریان باعث شده است که این باربری هم اکنون لقب ارزانترین باربری در ایران را از نام خود نماید.

باربری مشهد با نام تجاری نتسان بیشتر در بین مردم ایران از جمله در مشهد و تهران شناخته شده می باشد. باربری نتسان علاوه بر اینکه به عنوان ارزانترین باربری شناخته شده می باشد به جهت به کارگیری و تنوع بسیار خوب از انواع خودروهای سبک و سنگین به عنوان مجهزترین و پیشرفته ترین باربری در بین آحاده مردم جا افتاده است.

نَقَده یکی از شهرهای جنوبی استان آذربایجان غربی و مرکز شهرستان نقده است. این شهر در ۹۵ کیلومتری جنوب‌شرق ارومیه واقع شده‌است. تا سال ۱۳۴۶ شمسی شهر و شهرستان سولدوز شناخته می‌شد که در این سال طی مصوبه‌ای نام این شهر و شهرستان به نقده تغییر یافت. این شهر از شمال به شهرستان ارومیه، از جنوب به شهرستان‌های پیرانشهر و مهاباد، از شرق به میاندواب و از غرب به اشنویه هم‌مرز است.

گروه باربری نتسان با داشتن انواع متنوع از ماشین های سبک مانند وانت بار و نیسان مجهز و ماشین های سنگین مانند خاور مسقف – تریلی و ... میتواند و تضمین می نماید قادر هست تا 70% تخفیف بار و کالای شما را از مشهد به نقده استان آذربایجان غربی منتقل نماید. کارگران متخصص و راننده گان متعهد و کاربلد چیدمان مناسب اثاثیه در ماشین و در صورت نیاز بسته بندی آن از مشخصه های یک سرویس دهی خوب می باشد که نتسان با افتخار آن را برای شما مشتری عزیز انجام خواهد داد

باربری مشهد نقده استان آذربایجان غربی هم مسیرهای بین شهری را به خوبی می شناسد و هم بخوبی نحوه بسته بندی و چیدمان اثاثیه و اسباب و وسایل و خرده بار شما را میداند. باربری نتسان کاملا واقف هست که در فصول مختلف باید چگونه مراقب بار شما باشد و اجازه ندهد مثلا در زمستان اثاثیه شما خیس به مقصد برسد. بنابرین شما مشتری گرامی اگر تصمیم دارین هر نوع کالای منزل و یا اداری و یا صنعتی و .. خود را از تهران به اصفهان منتقل و جابجا نمایید با اطمینان خاطر نتسان را انتخاب نمایید.

گروه باربری مشهد نقده استان آذربایجان غربی با یک دهه تجربه در زمینه جابجایی و حمل بارهای صنعتی ،پزشکی ، تجاری ،اثاثیه منزل و لوازم حساس الکترونیکی در کمترین زمان و به صرفه ترین قیمت کار حمل بار و اثاثیه شما را در حمل بار بین شهری بر عهده خواهد گرفت تا آسوده خاطر باشید.

وجود انواع ماشین های سبک و سنگین از جمله نیسان – پیکان وانت – خاور مسقف – کامیون – کامیونت – تریلی و ده چرخ باعث شده است اکنون این مجموعه مجهزترین باربری در سطح کشور معرفی شود. حمل بارهای سنگین همانند گاوصندوق – پیانو – میز نهارخوری بزرگ- یخچال ساید و .... به وسیله تجهیزات مخصوص توسط باربری مشهد انجام می پذیرد. همچنین باز و بسته نمودن انواع وسایل حساس و غیرحساس که نیاز به باز و بسته نمودن دارند از جمله لوستر پرده کرکره کولر و ... از دیگر تخصص ها و خدمات باربری مشهد می باشد که به صورت تضمینی و توسط افرادی متخصص انجام می پذیرد.


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book