خانه با 70% تخفیف حمل بار و اثاثیه از مشهد به میاندوآب
2020-06-15 22:44


با 70% تخفیف حمل بار و اثاثیه از مشهد به میاندوآب
دسته بندی: باربری | در: 1399-3-5


شرکت باربری مشهد به میاندوآب با بیش از یک دهه فعالیت و مستقر در تمامی خیابان ها بلوارها و میادین شهر مشهد آماده می باشد تا در تمام ساعات شبانه روز و 7 روز هفته حتی در روزهای تعطیل بار و اثاثیه منزل و اداری شما همشهریان عزیز را به استان آذربایجان غربی و شهرستان میاندوآب حمل و ارسال نماید.

یکی از افتخارات باربری مشهد به میاندوآب ارائه ارزانترین نرخنامه تعرفه قیمت و کرایه حمل بار و اثاثیه از مشهد به میاندوآب استان آذربایجان غربی می باشد چرا که مسیر به جهت شرایط خاص خود تعداد سرویس زیادی در روز دارد به همین جهت ما تلاش نمودیم تا بتوانیم در مسیر برگشت برای خودرو هایی که از مشهد به میاندوآب استان آذربایجان غربی می روند بار تدارکی ببینیم تا هزینه رفت نیز کاهش یابد و اتفاقا موفق شدیم به این موفقیت دست یابیم.

به عبارت دیگر هیچ یک از انواع ماشین های ما در مسیر برگشت از میاندوآب استان آذربایجان غربی به مشهد خالی برنمیگردن و همین باعث کاهش چشمگیر کرایه مسیر رفت شده است. بنابراین به شما همشهریان عزیز توصیه مینماییم که هرگونه بار و اثاثیه اسباب کشی و اثاث کشی خود را به باربری مشهد با نام تجاری نتسان بسپارید و آسوده خاطر در مقصد آن را از ما تحویل بگیرید.

باربری مشهد به میاندوآب استان آذربایجان غربی در حدود یک دهه قبل به طور همزمان در مشهد تهران با نام تجاری نتسان شروع به فعالیت نمود و از همان آغاز به کار همواره سعی در کاهش قیمت نرخنامه تعرفه و کرایه حمل بار نمود و این هدف را در نظر گرفت که بایستی خیلی زود به عنوان ارزانترین باربری ایران شناخته شده شود.

وجود صدها اکیپ آماده با انواع خودروهای سبک و سنگین از جمله نیسان – پیکان وانت – خاور – کامیون – کامیونت – تریلی و ده چرخ باعث شده است که باربری مشهد به عنوان مجهزترین باربری ایران شناخته شود. باربری مشهد با افتخار اعلام آمادگی می نماید که کلیه بارهای بین شهری مشتریان خود را با صدور بارنامه معتبر به مقصد حمل نماید و آسودگی خاطر و اطمینان را برای همشهریان عزیز به ارمغان آورد. بارنامه معتبر به شما کمک میکند تا به صورت آنلاین بار خود را پیگیری نمایید.

از دیگر مشخصه های باربری مشهد به میاندوآب استان آذربایجان غربی ایجاد بستر بیمه بار برای مشتریان مخصوصا مشتریان که تصمیم به حمل بار و اثاثیه خود از مبدا مشهد به سایر شهرستان ها را دارند می باشد. بیمه بار با حداقل قیمت میتواند آسودگی خاطر دوچندان را برای شما به ارمغان آورد.

یکی از خدماتی که باربری باربری مشهد به میاندوآب استان آذربایجان غربی در طی سالهای ارائه سرویس دهی به همشهریان عزیز در سطح شهر مشهد داشته است بسته بندی اثاثیه منزل و یا اداری و همچنین هر نوع کالای شما که نیاز به بسته بندی دارد می باشد که این کار توسط افراد متخصص و به صورت 100% تضمین شده انجام خواهد گرفت . دقت نمایید بسته بندی اصولی کالا و اثاثیه شما علاوه براینکه کمک به سالم رساندن محموله به مقصد میکند باعث میشود که حجم کمتری گرفته شود. ما توصیه میکنیم حتما همشهریان عزیز از این خدمت باربری مشهد استفاده نمایند مخصوصا با توجه به هزینه بسیار اندکی که برای این خدمت دریافت می شود بسیار توجیه پذیر می باشد.

با توجه به کیفیت بالای سرویس دهی باربری مشهد و همچنین قیمت بسیار مناسب در کنار تنوع بسیار زیاد خدمات جانبی, به نظر میرسد همشهریان عزیز در مشهد میتوانند باربری مشهد به میاندوآب استان آذربایجان را به عنوان بهترین گزینه جهت حمل بار و اثاثیه منزل و اداری خود انتخاب نمایند توجه داشته باشید که ما از هر باربری دیگر به شما نزدیکتر هستیم. منتظر تماس شما خواهیم بود...


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book