خانه باربری مشهد به قم قنوات جعفریه کهک حمل بار و اثاثیه با تخفیف
2020-02-09 21:18


باربری مشهد به قم قنوات جعفریه کهک حمل بار و اثاثیه با تخفیف
دسته بندی: باربری | در: 1398-10-23


باربری مشهد با نام تجاری نتسان با افتخار هرگونه بار - اثاثیه - خرده بار - کالای اداری - کالای صنعتی - تولیدات کارخانه جات را از مشهد به قم قنوات جعفریه کهک دستجرد سلفچگان با شرایط بسیار ویژه و با ارزانترین قیمت حمل و جابجا می نماید.

گروه باربری مشهد با بیش از یک دهه فعالیت در شهر مشهد و تهران با نام تجاری نتسان توانسته شرایطی بسیار خوبی را در جهت ارسال بار و اثاثیه از مشهد و تهران به سراسر کشور فراهم نماید. یکی از مسیرهای پرتردد باربری مشهد مسیر مشهد به استان قم و تمامی شهرهای این استان می باشد. که از آن جمله می توان به شهرهای قم قنوات جعفریه کهک دستجرد سلفچگان اشاره نمود.

بنابراین در صورتی که تصمیم حمل بار و اثاثیه از مشهد به هرکدام از شهرهای استان قم را دارید باربری مشهد با افتخار در خدمت شما همشهریان عزیز می باشد. ما در باربری مشهد بیش از صد اکیپ آماده داریم که به صورت شبانه روزی و 7 روز هفته و حتی روزهای تعطیل در خدمت شما خوبان می باشد.

حمل بار و اثاثیه ارزان و تضمینی از مشهد به قم - حمل بار و اثاثیه ارزان و تضمینی از مشهد به قنوات - حمل بار و اثاثیه ارزان و تضمینی از مشهد به جعفریه - حمل بار و اثاثیه ارزان و تضمینی از مشهد به کهک -  حمل بار و اثاثیه ارزان و تضمینی از مشهد به دستجرد -  حمل بار و اثاثیه ارزان و تضمینی از مشهد به سلفچگان 

باربری مشهد تمام تلاش خود را به کارنموده است تا جهت سرویس دهی به مسیرهایی که پرتردد می باشد حداکثر تخفیف را فراهم نماید که اتفاقا یکی از همین مسیرهای پرتردد مسیر مشهد به قم و تمامی شهرهای این استان مذهبی می باشد.

گروه باربری مشهد با نام تجاری نتسان تعداد زیادی از انواع خودروهای حمل بار و اثاثیه را در اختیار دارد که از آن جمله می توان به نیسان – پیکان وانت – خاور مسقف – خاور روباز – کامیون – کامیونت – تریلی ده چرخ اشاره نمود.

در ادامه کمی بیشتر از شهرهای استان قم خواهیم گفت و امیدواریم که بتواند کمکی هرچند کوچک به همشهریان عزیزی نماید که تصمیم دارند بار و اثاثیه خود را از مشهد به هر یک از شهرهای استان قم ارسال نمایند.

قبل از آن یک بار دیگر تاکید می نماییم که باربری مشهد ارزانترین قیمت نرخنامه و تعرفه حمل بار را در مشهد دارا می باشد. و همچنین تضمینی ترین شرایط ارسال را ارائه می نماید.

حمل بار و اثاثیه از مشهد به قم : قُمْ از کلان‌شهرهای ایران است که در ۱۴۰ کیلومتری جنوب تهران پایتخت ایران واقع شده‌است. این شهر در کنار رودخانهٔ قمرود و در دشت قم قرار دارد. شهر قم مرکز استان قم و نیز مرکز شهرستان قم می‌باشد.

ارسال بار و کالاهای صنعتی و تولیدی به قنوات : شهر قنوات در بخش مرکزی از توابع شهرستان قم واقع شده‌است. جمعیت این شهر بر اساس سرشماری رسمی سال ۱۳۹۵، برابر با ۸٬۱۱۲ نفر بوده که بعد از شهر قم و جعفریه پرجمعیت‌ترین شهر استان می‌باشد و همچنین مساحت آن طبق طرح‌های مصوب ۳۰۸ هکتار است. فاصله قنوات با شهر قم ده کیلومتر و قنوات نزدیک‌ترین شهر به قم محسوب می‌شود.

حمل هرگونه بار و اثاث کشی و اسباب کشی به جعفریه : جعفریه یکی از شهرهای استان قم در مرکز ایران است. این شهر در بخش جعفرآباد از توابع شهرستان قم قرار دارد. جمعیت این شهر بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۹٬۳۸۷ نفر است.

حمل بار و اثاثیه از مشهد به کهک: کَهَک یکی از شهرهای استان قم در ایران است. این شهر در بخش کهک از توابع شهرستان قم قرار دارد و مرکز این بخش می‌باشد. جمعیت این شهر بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۲٬۸۳۷ نفر بوده‌است.

ارسال بار و کالاهای صنعتی و تولیدی به دستجرد: دَستجِرد یکی از شهرهای استان قم در ایران است. این شهر مرکز بخش خلجستان از توابع استان قم می باشد. جمعیت این شهر بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۱۵۲۵ نفر بوده‌است.

حمل بار و اثاثیه از مشهد به سلفچگان: سلفچگان با داشتن ۱۳۹۰ نفر جمعیت(۴۴۹خانوار) مرکز بخش سلفچگان می‌باشد. این شهر دارای اهمیت ارتباطی بسیار زیادی است. به طوریکه راه‌آهن سراسری شمال-جنوب و راه‌آهن تهران-شرق کشور از این شهر می‌گذرند. همچنین آزادراه‌های تهران-ساوه-اصفهان و تهران-اراک همگی از درون این شهر عبور می‌کنند.

 


0 نظرنظر شما چیست؟

5 | 1 رای Book