خانه ارزانترین باربری از مشهد به شیروان، اسفراین و آشخانه حمل اثاثیه
2020-02-09 21:10


ارزانترین باربری از مشهد به شیروان، اسفراین و آشخانه حمل اثاثیه
دسته بندی: باربری | در: 1398-10-16


باربری مشهد به بجنورد شیروان اسفراین آشخانه جاجرم فاروج گرمه درق راز تیتکانلو ایور صفی‌آباد قاضی شوقان پیش‌قلعه سنخواست حصار گرم‌خان لوجلی تا 70% تخفیف و ارزانترین باربری در مشهد در خدمت هموطنان عزیز در شهر مشهد می باشد.

باربری مشهد اعلام می نماید اگر می خواهید بار و اثاثیه و یا هرنوع کالای صنعتی – اداری – پزشکی و ...  خود را از شهر مشهد به سراسر ایران از جمله استان خراسان شمالی و تمامی شهرهای این استان ارسال نمایید این مجموعه با افتخار در خدمت شما خواهد بود. هم اکنون باربری مشهد ارزانترین باربری ایران می باشد.

حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به بجنورد - حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به شیروان - حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به اسفراین - حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به آشخانه - حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به جاجرم - حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به فاروج - حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به گرمه - حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به درق - حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به راز - حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به تیتکانلو - حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به ایور - حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به صفی‌آباد - حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به قاضی - حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به شوقان - حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به پیش‌قلعه - حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به سنخواست - حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به حصار - حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به گرم‌خان - حمل بار و اثاثیه منزل و اداری از مشهد به لوجلی

اجاز دهید در مورد هرکدام از مسیرهای مشهد به شهرهای مهم خراسان شمالی یک جمله بیان نماییم:

باربری مشهد به بجنورد: بُجنورد مرکز استان خراسان شمالی در شمال شرق ایران و در کوهپایه‌های رشته‌کوه آلاداغ بنا شده‌است. این شهر ازجمله شهرهای بزرگ خراسان بوده و از این‌جهت، چهل و چهارمین شهر کشور به‌شمار می‌آید. بجنورد با شهرهای شیروان، اسفراین، آشخانه همسایه است. نام این شهر در لهجه شمال خراسان «بُژنُرد» تلفظ می‌شود.

باربری مشهد به شیروان: شیروان مرکز شهرستان شیروان و دومین شهر بزرگ و مهم استان خراسان شمالی است. جمعیت این شهر در سرشماری سال ۱۳۸۵ مرکز آمار ایران، برابر با ۸۲٬۷۹۰ نفر بوده‌است که این جمعیت شامل ۲۰٬۸۷۸ خانوار می‌شود.

باربری مشهد به اسفراین: اِسفَرایِن شهری است در جنوب شرقی استان خراسان شمالی. این شهر مرکز شهرستان اسفراین است. کردزبانان، اصلی‌ترین ساکنین شهر اسفراین هستند. بر اساس سرشماری ۱۳۹۰ جمعیت اسفراین ۶۰٬۳۷۲ نفر می‌باشد.

باربری مشهد به آشخانه: آشخانه شهری در استان خراسان شمالی است. این شهر مرکز شهرستان مانه و سملقان است و در ۴۰ کیلومتری غرب بجنورد قرار گرفته‌است. بیشتر ساکنین این شهر را کردهای کرمانج تشکیل می‌دهند که با زبان کردی کرمانجی (بادینانی) تکلم می‌نمایند. شهرستان مانه و سملقان به نگین خراسان شمالی مشهور است و از این رو شهر آشخانه از جایگاه ویژه‌ای در استان خراسان برخوردار می‌باشد.

باربری مشهد به جاجرم: جاجرم ، شهری در استان خراسان شمالی و مرکز شهرستان جاجرم است.

باربری مشهد به فاروج: فاروج از شهرهای استان خراسان شمالی است و مرکز شهرستان فاروج این استان است. فاروج در حد فاصل بین شیروان و قوچان واقع شده؛ شهری کنار جاده ای که در سال‌های اخیر اقتصاد آن نیز تا حد زیادی به عبور مسافران و زائران حرم علی بن موسی الرضا (ع) گره خورده‌است؛ چرا که گر چه در سالیان گذشته کشاورزی و دامداری شغل غالب اهالی شهرستان فاروج محسوب می‌شد اما اکنون فروشندگی و تأمین نیاز خدماتی رفاهی مسافران دم دست‌ترین شغلی است که می‌شود در فاروج جستجو کرد.

باربری مشهد به گرمه: گرمه، شهری در استان خراسان شمالی و مرکز شهرستان گرمه است. این شهر در ۱۷۳ کیلومتری شهر بجنورد و ۱۷۵ کیلومتری شاهرود قرار گرفته‌است.

باربری مشهد به درق: دَرَق شهری در بخش مرکزی شهرستان گرمه استان خراسان شمالی ایران است و در جنوب غربی این استان قرار دارد. شهر درق به دلیل تولید صدها تُن سمنو در سال به عنوان پایتخت سمنوی ایران شناخته شده‌است. بیش از ۲۰۰ کارگاه خانگی در این شهر به تولید سمنو مشغول هستند.

باربری مشهد حمل بار و اثاثیه همشهریان عزیز از شهر مشهد به سراسر کشور با نازلترین قیمت و نرخنامه افتخار خود می داند.


0 نظرنظر شما چیست؟

2 | 1 رای Book