خانه ارزانترین باربری مشهد به مرودشت جهرم فسا شیراز 70% تخفیف
2020-02-09 21:13


ارزانترین باربری مشهد به مرودشت جهرم فسا شیراز 70% تخفیف
دسته بندی: باربری | در: 1398-10-21


حمل بار و اثاثیه توسط باربری مشهد به استان فارس و شهرهای شیراز مرودشت جهرم فسا داراب لارستان فیروزآباد ممسنی آباده اقلید لامرد کوار نی‌ریز زرین‌دشت قیر و کارزین استهبان مُهر زرقان کوه‌چنار خرامه گراش سپیدان خرم‌بید فراشبند رستم ارسنجان خفر خنج اوز بیضا سروستان بختگان پاسارگاد بوانات سرچهان

باربری مشهد به عنوان بزرگترین باربری مشهد و همچنین به عنوان ارزانترین باربری مشهد خدمات و سرویس های خود را به سراسر کشور و به طور خاص استان فارس و شهرهای شیراز مرودشت جهرم فسا داراب لارستان فیروزآباد ممسنی آباده اقلید لامرد کوار نی‌ریز زرین‌دشت قیر و کارزین استهبان مُهر زرقان کوه‌چنار خرامه گراش سپیدان خرم‌بید فراشبند رستم ارسنجان خفر خنج اوز بیضا سروستان بختگان پاسارگاد بوانات با تخفیفات بسیار ویژه و شرایط خاص انجام می دهد.

باربری مشهد با دارا بودن صدها اکیپ از انوع ماشین های سبک و سنگین از جمله نیسان – پیکان وانت – خاور مسقف – خاور روباز – کامیون – کامیونت تریلی و ده چرخ و با داشتن کارگران بسیار ماهر و دوره دیده و همچنین رانندگان و بارچین های ماهر در خدمت همشهریان عزیز می باشد.

حمل بار و اثاثیه با خاور، نیسان، تریلی و کامیون از مشهد به شیراز - حمل بار و اثاثیه با خاور، نیسان، تریلی و کامیون از مشهد به مرودشت - حمل بار و اثاثیه با خاور، نیسان، تریلی و کامیون از مشهد به جهرم - حمل بار و اثاثیه با خاور، نیسان، تریلی و کامیون از مشهد به فسا - حمل بار و اثاثیه با خاور، نیسان، تریلی و کامیون از مشهد به داراب - حمل بار و اثاثیه با خاور، نیسان، تریلی و کامیون از مشهد به لارستان - حمل بار و اثاثیه با خاور، نیسان، تریلی و کامیون از مشهد به فیروزآباد - حمل بار و اثاثیه با خاور، نیسان، تریلی و کامیون از مشهد به ممسنی - حمل بار و اثاثیه با خاور، نیسان، تریلی و کامیون از مشهد به آباده - حمل بار و اثاثیه با خاور، نیسان، تریلی و کامیون از مشهد به لامرد - حمل بار و اثاثیه با خاور، نیسان، تریلی و کامیون از مشهد به کوار - حمل بار و اثاثیه با خاور، نیسان، تریلی و کامیون از مشهد به نی‌ریز - حمل بار و اثاثیه با خاور، نیسان، تریلی و کامیون از مشهد به زرین‌دشت - حمل بار و اثاثیه با خاور، نیسان، تریلی و کامیون از مشهد به قیر و کارزین - حمل بار و اثاثیه با خاور، نیسان، تریلی و کامیون از مشهد به استهبان  و سایر شهرهای استان فارس تخصص گروه باربری مشهد می باشد و به صورت 24 ساعت شبانه روز و حتی روزهای تعطیل در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

یکی از افتخارات باربری مشهد این می باشد که همواره و در همه شرایط تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا بتواند با کاهش قیمت کرایه و تعرفه سرویس های خود رضایت مشتریان را جذب نماید.

در ادامه بیشتر در مورد شهرهای استان فارس آشنا خواهیم شد بنابراین در صورتی که تمایل به حمل بار و اثاثیه از مشهد به شهرهای استان فارس را دارید در ادامه با ما همراه باشید.

حمل بار به شیراز : شهرستان شیراز یکی از شهرستان‌های استان فارس است. این شهرستان در سال ۱۳۱۶ به مرکزیت شهر شیراز تأسیس گردید. جمعیت این شهرستان بر اساس نتایج سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۱٬۸۱۲٬۸۹۷ تن بوده‌است.

حمل بار به مرودشت: شهرستان مرودشت یکی از شهرستان‌های استان فارس ایران است. مرکز این شهرستان، شهر مرودشت است.

حمل بار به کازرون: شهرستان کازرون یکی از شهرستان‌های استان فارس در کشور ایران است که در باختر این استان قرار دارد و مرکز آن شهر کازرون است. جمعیت این شهرستان ۲۱۱٬۳۴۱ تن می‌باشد که سومین شهرستان پرجمعیت استان فارس است. همچنین شهر کازرون با داشتن ۹۶٬۶۸۳ نفر جمعیت پنجمین شهر پرجمعیت استان فارس پس از شیراز، مرودشت، جهرم و فسا می‌باشد.

حمل بار به فسا: شهرستان فسا یکی از شهرستانهای استان فارس ایران است. مرکز این شهرستان، شهر فسا است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۲۰۵،۱۸۷ تن بوده‌است که پس از شهرستان های شیراز، مرودشت و کازرون چهارمین شهرستان پرجمعیت استان فارس می باشد.

حمل بار به داراب: شهرستان داراب با قدمتی چندهزارساله در جنوب شرقی استان فارس قرار دارد. فاصله شهر داراب تا شیراز ۲۴۲ کیلومتر می‌باشد.

حمل بار به جهرم: شهرستان جهرم یکی از شهرستان‌های استان فارس ایران است. مرکز این شهرستان، شهر جهرم است.جمعیت این شهرستان بر پایه سرشماری سال ۱۳۹۵ مرکز آمار ایران برابر با ۱۸۶٬۲۶۹ تن بوده‌است. بیشتر اهالی جهرم شیعه و فارسی زبان می‌باشند.

حمل بار به لارستان: لارستان یکی از شهرستان‌های جنوبی استان فارس است. شهر لار مرکز شهرستان لارستان است. لارستان در استان فارس در حد فاصل شهرستان‌های داراب، زرین‌دشت، جهرم، قیر و کارزین، خنج، اوز، گراش و لامرد قرار دارد و در شرق و جنوب با حاجی‌آباد، بندرعباس و بستک در استان هرمزگان همجوار است.

حمل بار به فیروزآباد: شهرستان فیروزآباد از شهرستان‌های استان فارس است. مرکز این شهرستان شهر فیروزآباد است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۱۲۱٬۴۱۷ تن بوده‌است.

حمل بار به ممسنی: شهرستان مَمَسَنی یکی از شهرستان‌های تاریخی و کهن استان فارس در ایران است. مرکز این شهرستان، شهر نورآباد می‌باشد. شهرستان ممسنی از لحاظ جغرافیایی در غرب شیراز قرار گرفته‌است و پیش تر بخشی از شهرستان کازرون بوده است. جمعیت این شهرستان نیز طبق سرشماری انجام شده در سال ۱۳۹۵، برابر با ۱۱۷٬۵۲۷ تن بوده‌است.

ما در باربری مشهد منتظر تماس شما همشهریان عزیز می باشیم.


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book