خانه کمترین کرایه حمل بار از مشهد به زاهدان زابل ایرانشهر چابهار
2020-02-09 21:33


کمترین کرایه حمل بار از مشهد به زاهدان زابل ایرانشهر چابهار
دسته بندی: باربری | در: 1398-10-20


باربری مشهد ارزانترین نرخنامه و کرایه و تعرفه را جهت حمل بار و اثاثیه از مشهد به زاهدان زابل ایرانشهر چابهار سراوان خاش نیک‌شهر کنارک میرجاوه قصرقند فنوج مهرستان زهک گلمورتی سرباز نگور اسپکه ادیمی بمپور بنت دوست محمد سیرکان نصرت‌آباد پیشین محمد آباد بنجار بزمان نوک‌آباد هیدوچ سرجنگل پیشین جالق سوران راسک آسپیچ محمدی گشت اسفندک ایرندگان پلان زرآباد ریگ ملک ساربوک

باربری مشهد با نام تجاری نتسان یکی از موفق ترین و ارزانترین باربری های مشهد جهت حمل بار و اثاثیه شهری و بین شهری با انواع ماشین های نیسان پیکان وانت خاورمسقف خاور روباز کامیون کامیونت تریلی و ده چرخ می باشد و از جمله مسیرهایی که بسیار پر سرویس می باشد مشهد به استان استان سیستان و بلوچستان و شهرهای زاهدان زابل ایرانشهر چابهار سراوان خاش نیک‌شهر کنارک میرجاوه قصرقند فنوج مهرستان زهک گلمورتی سرباز نگور اسپکه ادیمی بمپور بنت دوست محمد سیرکان نصرت‌آباد پیشین محمد آباد بنجار بزمان نوک‌آباد هیدوچ سرجنگل  پیشین جالق سوران راسک آسپیچ محمدی گشت اسفندک ایرندگان پلان زرآباد ریگ ملک ساربوک می باشد.

حمل بار و اثاثیه و خرده بار از مشهد به زاهدان - حمل بار و اثاثیه و خرده بار از مشهد به زابل- حمل بار و اثاثیه و خرده بار از مشهد به ایرانشهر - حمل بار و اثاثیه و خرده بار از مشهد به چابهار - حمل بار و اثاثیه و خرده بار از مشهد به سراوان - حمل بار و اثاثیه و خرده بار از مشهد به خاش - حمل بار و اثاثیه و خرده بار از مشهد به نیک‌شهر - حمل بار و اثاثیه و خرده بار از مشهد به کنارک - حمل بار و اثاثیه و خرده بار از مشهد به میرجاوه - حمل بار و اثاثیه و خرده بار از مشهد به قصرقند - حمل بار و اثاثیه و خرده بار از مشهد به فنوج - حمل بار و اثاثیه و خرده بار از مشهد به مهرستان - حمل بار و اثاثیه و خرده بار از مشهد به زهک - حمل بار و اثاثیه و خرده بار از مشهد به گلمورتی - حمل بار و اثاثیه و خرده بار از مشهد به سرباز - حمل بار و اثاثیه و خرده بار از مشهد به نگور - حمل بار و اثاثیه و خرده بار از مشهد به اسپکه - حمل بار و اثاثیه و خرده بار از مشهد به ادیمی - حمل بار و اثاثیه و خرده بار از مشهد به بمپور - حمل بار و اثاثیه و خرده بار از مشهد به بنت

حمل بار و اثاثیه توسط کارگران ماهر و همچنین بارچین های بسیار حرفه ایی و رانندگان راه بلد تخصص باربری مشهد با نام تجاری نتسان می باشد. ما افتخار می نماییم که شرایطی را فراهم نموده ایم که قادر هستیم تا 70% تخفیف بار و اثاثیه شما همشهریان عزیز را در داخل شهر مشهد و بین شهری از مبدا مشهد و تهران فراهم نماییم.

اگر تصمیم به حمل بار از مشهد به استان سیستان و بلوچستان - زاهدان – زابل و .. دارید باربری مشهد بهترین گزینه می باشد. در ادامه بیشتر از شهرهای مهم این استان اطلاعات کسب نمایید.

زاهدان: زاهِدانْ یکی از کلان‌شهرهای ایران و مرکز استان سیستان و بلوچستان است. این شهر در منطقهٔ بلوچستان قرار دارد. زاهدان از سمت شمال به شهرستان زابل و ،از سمت جنوب به شهرستان خاش ،از سمت شرق به کشورهای افغانستان و پاکستان و از سمت غرب به شهرستان فهرج منتهی می‌شود. آب و هوای زاهدان در بیش‌تر روزهای سال گرم و خشک است.

زابل: زابُل، مرکز شهرستان زابل در استان سیستان و بلوچستان است. این شهر در فاصله ۲۰۷ کیلومتری شمال زاهدان و در مسیر ارتباطی مشهد به چابهار قرار دارد. شهر زابل از سطح دریا ۴۸۰ متر ارتفاع دارد و در سرشماری سال ۱۳۹۵، ۱۳۴,۹۵۰ نفر جمعیت داشته است.

ایرانشهر : ایرانشهر یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان ایران است که نام پیشین آن پهره بوده است. این شهر در مرکز بلوچستان قرار دارد.

چابهار: چابَهار یکی از شهرهای جنوب خاوری استان سیستان و بلوچستان ایران و تنها بندر اقیانوسی این کشور است که در کرانهٔ دریای مکران و اقیانوس هند قرار دارد. اسکله آن قابلیت پهلوگیری کشتی‌های اقیانوس‌پیما را دارد و از مناطق آزاد بازرگانی ایران است.

سراوان: سَراوان(Saravan) از شهرهای استان سیستان و بلوچستان و مرکز شهرستان سراوان است. محل کنونی شهر سراوان تا پیش از سال ۱۳۰۵ خورشیدی روستایی بوده به نام شستون.

خاش: خاش شهری در بخش مرکزی شهرستان خاش استان سیستان و بلوچستان ایران است. این شهر در محدوده سرحد بلوچستان قرارگرفته است.

 نیک‌شهر: نیک‌شَهر یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان ایران در منطقه چابهار است.

 کنارک: شهر کُنارک یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان ایران در شهرستان کنارک است.

 میرجاوه: میرجاوه مرکز شهرستان میرجاوه، یکی از شهرهای کوچک استان سیستان و بلوچستان ایران که در محدوده سرحد بلوچستان و ۷۵ کیلومتری جنوب شرقی شهر زاهدان واقع است.

ما در باربری مشهد منتظر تماس شما جهت حمل هرگونه بار به تمامی شهرهای استان سیستان و بلوچستان هستیم.


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book