خانه اثاث کشی و اسباب کشی از خیابان نواب صفوی باربری مشهد
2020-04-19 22:56


اثاث کشی و اسباب کشی از خیابان نواب صفوی باربری مشهد
دسته بندی: باربری | در: 1399-1-10


یکی از نقاط قوت باربری مشهد حضور فعال در تمامی خیابان ها بلوارها و میادین شهر مشهد جهت تسریع در انجام حمل بار و اثاثیه شهروندان می باشد یکی از این محلات خیابان نواب صفوی هست که تعداد زیادی از اکیپ ها به صورت 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در آن مستقر می باشند.

باربری مشهد مستقر در خیابان نواب صفوی و کوچه های منتهی به این خیابان آماده حمل بار و اثاثیه منزل و کالای اداری با 70% تخفیف به تمام نقاط شهر و سراسر کشور می باشد. لازم به یادآوری می باشد که باربری مشهد یکی از بزرگترین و برترین باربری های کشور و مشهد می باشد که تخصص بسیار ویژه جهت حمل بار و اثاثیه از شهر مشهد به سراسر کشور را دارا هست.

در مورد تاریخچه این باربری نیز باید عرض نماییم که باربری مشهد با نام تجاری نتسان که بعدا به نام توانا تغییر داده شده در حدود یک دهه قبل به طور همزمان در شهر مشهد و تهران شروع به فعالیت نمود این مجموعه بزرگ حمل و نقل از آغاز فعالیت خود همواره تلاش بسیار گسترده ایی را جهت کاهش قیمت تمام شده حمل بار و اثاثیه از تمامی خیابان های مشهد از جمله خیابان نواب صفوی به کار گرفت.

خیابان نواب صفوی مشهد در منطقه ثامن مشهد قرار دارد. در گذشته خیابان نواب صفوی به پایین خیابان مشهور بوده و امروزه هم بسیاری از مشهدی‌ها از همین نام برای این خیابان استفاده می‌کنند. حاشیه خیابان نواب صفوی و حتی کوچه‌های آن مملو از مغازه‌های کوچیک و بزرگی هست که برای خرید زائران ایجاد شدند. بافت محلات اطراف این خیابان قدیمی می باشد که جهت اثاث کشی و اسباب کشی باید تدارک ویژه ایی در نظر گرفت اما نزدیکی به حرم مطهر امام رضا(ع) باعث شده تا علاقه‌مندان خیابان نواب صفوی را برای سکونت انتخاب کنند.

خیابان نواب صفوی یا پایین خیابان از شمال به شارستان رضوی و بلوار امیرالمومنین، از جنوب به عیدگاه، از شرق به بلوار وحدت و از غرب به حرم امام رضا (ع) می‌رسد. باربری مشهد با مجهز بودن به انواع خودروهای سبک و سنگین حمل بار از جمله نیسان پیکان وانت آریسان کامیونت خاور مسقف کامیون تریلی و ده چرخ در این خیابان آماده می باشد تا در سریعترین زمان ممکن نسبت به حمل بار و اثاثیه شما شهروندان گرامی اقدام نماید.

باربری مشهد مجهزترین و ارزانترین و نزدیکترین باربری به خیابان نواب صفوی می باشد وجود کارگران ماهر - بارچین های حرفه ایی و همچنین رانندگانی که به خوبی مسیرهای منتهی به این محله را بلد هستند باعث شده است که هم محله ایی های عزیز با آرامش خاطر حمل بار و اثاثیه خود را به ما بسپارند.

اما از جمله خدمات باربری مشهد مستقر در خیابان نواب صفوی به شرح زیر می باشد :

1- باربری مشهد متعهد به حمل سریع اثاثیه منزل , اداری , محصولات , تولیدات کارخانه جات درون شهری و بین شهری از مبدا مشهد به تمام شهرهای ایران با 70% تخفیف و همچنین تخفیفات ویژه برای مشتریان در مراکز تجاری می باشد.

2-مجموعه بزرگ و عظیم باربری مشهد با افتخار اعلام آمادگی می نماید که کلیه بارهای بین شهری مشتریان خود را با صدور بارنامه معتبر به مقصد حمل نماید و آسودگی خاطر و اطمینان را برای همشهریان عزیز به ارمغان آورد. بارنامه معتبر به شما کمک میکند تا به صورت آنلاین بار خود را پیگیری نمایید.

3- از دیگر مشخصه های باربری مشهد ایجاد بستر بیمه بار برای مشتریان مخصوصا مشتریان که تصمیم به حمل بار و اثاثیه خود از مبدا مشهد به سایر شهرستان ها را دارند می باشد. بیمه بار با حداقل قیمت میتواند آسودگی خاطر دوچندان را برای شما به ارمغان آورد.

ما در باربری مشهد منتظر تماس شما ساکنین مستقر در خیابان نواب صفوی می باشیم ... 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book