خانه حمل ارزان اثاثیه منزل از خیابان دریادل نیسان خاور مسقف
2020-03-28 10:50


حمل ارزان اثاثیه منزل از خیابان دریادل نیسان خاور مسقف
دسته بندی: باربری | در: 1399-1-6


تخصص ما حمل بار و اثاثیه از محله خیابان دریادل می باشد تمام کوچه های این محله را به خوبی می شناسیم به صورت 24 شبانه روز و 7 روز هفته آماده هستیم با 70% تخفیف کالای اداری تجاری و اسباب کشی و اثاث کشی شما را با انواع خودروهای نیسان – پیکان وانت – خاور مسقف – خاور روباز – کامیونت – کامیون – تریلی و ده چرخ در اسرع وقت انجام دهیم

اگر شما مشتری گرامی ساکن خیابان دریادل و خیابان های منتهی به آن هستید و تصمیم دارید که اثاث کشی و اسباب کشی نمایید قطعا باربری مشهد مستقر در این خیابان بهترین گزینه می باشد چرا که ما اولا کرایه قیمت نرخنامه و تعرفه بسیار پایین تر از سایر باربری های مشهد داریم و ثانیا به جهت داشتن کارگران ماهر و دوره دیده و مطمئن میتوان گفت مورد اعتمادترین شرکت حمل و نقل شهری و بین شهری می باشیم.

خیابان دریادل در منطقه ثامن مشهد قرار دارد. خیابان دریادل یکی از خیابان‌های قدیمی مشهد می باشد که بافتی قدیمی دارد. راه‌آهن مشهد در این منطقه واقع شده و ایستگاه خط 2 قطار شهری مشهد در این منطقه قرار دارد که از طریق آن دسترسی به سایر مناطق مشهد امکان‌پذیر می شود. برای افرادی که تمایل دارند نزدیک به حرم امام رضا(ع) باشند، خیابان دریادل میتواند انتخاب خیلی خوبی باشد.

بلوار دریادل از شمال به بلوار کامیاب، از جنوب به نوغان، از شرق به بلوار طبرسی و از غرب به خیابان آیت الله بهجت منتهی می‌شود. باربری مشهد با نام تجاری توانا حدود یک دهه قبل در مشهد و تهران به طور همزمان شروع به فعالیت نمود این مجموعه از آغاز به کار تصمیم گرفت ناوگان گسترده خود را در تمام خیابان ها میادین و بلوارهای اصلی شهر مشهد مستقر نماید تا بتواند در سریعترین زمان ممکن به سرویس دهی هموطنان اقدام نماید.

این مجموعه در کنار انجام وظیفه اصلی حمل بار و اثاثیه در خیابان دریادل خدمات جانبی دیگری نیز ارائه می نماید که چند مورد آن به شرح زیر می باشد:

1- باربری مشهد متعهد به حمل سریع اثاثیه منزل , اداری , محصولات , تولیدات کارخانجات درون شهری و بین شهری از مبدا مشهد به تمام شهرهای ایران با 70% تخفیف و همچنین تخفیفات ویژه برای مشتریان در مراکز تجاری مانند بازار مبل و ... می باشد.

2- مجموعه بزرگ و عظیم باربری مشهد با نام تجاری توانا مفتخر هست اعلام نماید 7 روز هفته و به صورت 24 ساعت شبانه روز آماده سروریس دهی می باشد. سرویس های ارائه شده در هرساعت از شبانه روز نه تنها افزایش قیمت ندارد بلکه شامل تخفیفات نیز می باشد.

3- باربری مشهد با افتخار اعلام آمادگی می نماید که کلیه بارهای بین شهری مشتریان خود را با صدور بارنامه معتبر و همچنین صدور بیمه نامه معتبر به مقصد حمل نماید و آسودگی خاطر و اطمینان را برای همشهریان عزیز به ارمغان آورد. بارنامه معتبر به شما کمک میکند تا به صورت آنلاین بار خود را پیگیری نمایید.

4- یکی از خدماتی که باربری مشهد در طی سالهای ارائه سرویس دهی به همشهریان عزیز در سطح شهر مشهد داشته است بسته بندی اثاثیه منزل و یا اداری و همچنین هر نوع کالای شما که نیاز به بسته بندی دارد می باشد که این کار توسط افراد متخصص و به صورت 100% تضمین شده انجام خواهد گرفت . دقت نمایید بسته بندی اصولی کالا و اثاثیه شما علاوه براینکه کمک به سالم رساندن محموله به مقصد میکند باعث میشود که حجم کمتری گرفته شود. ما توصیه میکنیم حتما همشهریان عزیز از این خدمت باربری مشهد استفاده نمایند مخصوصا با توجه به هزینه بسیار اندکی که برای این خدمت دریافت می شود بسیار توجیه پذیر می باشد.

ما در باربری مشهد مستقر در خیابان دریادل منتظر تماس شما هم محله ایی های عزیز می باشیم ...


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book