خانه باربری مشهد به خرم‌آباد معتبرترین باربری بین شهری و شهری
2021-03-03 23:31


باربری مشهد به خرم‌آباد معتبرترین باربری بین شهری و شهری
دسته بندی: باربری | در: 1399-11-30


باربری مشهد به خرم‌آباد بروجرد دورود الیگودرز کوهدشت نورآباد ازنا الشتر پلدختر کونانی با کارگران ماهر زیر نظر اتحادیه و معتبرترین باربری بین شهری مشهد تهران و شهری

باربری مشهد به خرم‌آباد با کارگران ماهر زیر نظر اتحادیه و معتبرترین باربری بین شهری مشهد خرم‌آباد با ارائه ارزانترین قیمت و نرخنامه در مشهد و لرستان : خرم‌آباد مرکز استان لرستان است. جمعیت خرم‌آباد طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ مرکز آمار ایران، ۳۷۳٬۴۱۶ نفر بوده‌است. شهر در ارتفاع ۱۱۴۷٬۸ متری از سطح دریا و در میان دره‌های زاگرس قرار دارد. فاصله خرم‌آباد تا تهران ۴۹۰ کیلومتر است و به دلیل قرار گرفتن در مسیر تهران - جنوب دارای اهمیت ارتباطی و راهبردی است. آزادراه شماره پنج ایران از این شهر عبور می‌کند.

باربری مشهد به بروجرد با کارگران ماهر زیر نظر اتحادیه و معتبرترین باربری بین شهری مشهد بروجرد با ارائه ارزانترین قیمت و نرخنامه در مشهد و لرستان : بُروجـِرد مرکز شهرستان بروجرد، دومین شهر پرجمعیت استان لرستان و چهل و یکمین شهر پرجمعیت ایران است. این شهر در شمال دشت حاصلخیز سیلاخور قرار گرفته و قله‌های مرتفع گرّین از مجموعه رشته کوه‌های زاگرس، شمال غربی تا جنوب شرقی آن را دربر گرفته‌اند. جمعیت شهر بروجرد بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵ خورشیدی مرکز آمار ایران، ۲۳۴٬۹۹۷ نفر گزارش شده‌است.

باربری مشهد به دورود با کارگران ماهر زیر نظر اتحادیه و معتبرترین باربری بین شهری مشهد دورود با ارائه ارزانترین قیمت و نرخنامه در مشهد و لرستان : دورود یکی از شهرهای استان لرستان و مرکز شهرستان دورود است. دورود از نظر جمعیت بعد از خرم‌آباد و بروجرد سومین شهر پرجمعیت لرستان و هشتادمین شهر پر جمعیت ایران است. جمعیت شهرستان دورود طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ مرکز آمار ایران، برابر با ۲۴۱۳۴۵ نفر گزارش شده‌است و از این بین، جمعیت شهر دورود برابر با ۱۲۱٬۶۳۸ بوده‌است.

باربری مشهد به الیگودرز با کارگران ماهر زیر نظر اتحادیه و معتبرترین باربری بین شهری مشهد الیگودرز با ارائه ارزانترین قیمت و نرخنامه در مشهد و لرستان : اَلیگودَرز مرکز شهرستان الیگودرز و در شرق استان لرستان و با جمعیت ۹۰٬۷۹۹ در سال ۱۳۹۵ بعد از خرم‌آباد، بروجرد و دورود و کوهدشت پنجمین شهر پرجمعیت لرستان است. شهر الیگودرز در دامنه کوهستانی و با آب و هوایی سرد در زمستان و مطلوب و معتدل در بهار و تابستان شرق استان لرستان است؛ همچنین، از شهرهای مرتفع و مناطق سردسیر ایران است.دیرینگی آن به بیش از ۷۰۰ سال می‌رسد. الیگودرز در گذشته از چهار محلهٔ ورزندان، مجیان، ده تیرانی و ده محمدرضا تشکیل شده بود هرچند که توسعه اخیر شهر این مرز بندی را نامحسوس کرده‌است. این شهر از سال ۱۳۳۹ دارای نماینده در مجلس شورای ملی می‌باشد.

باربری مشهد به کوهدشت با کارگران ماهر زیر نظر اتحادیه و معتبرترین باربری بین شهری مشهد کوهدشت با ارائه ارزانترین قیمت و نرخنامه در مشهد و لرستان : کوهدَشت یکی از شهرهای استان لرستان است که در غرب این استان قرار گرفته و آب و هوای معتدل کوهستانی دارد. این شهر مرکز شهرستان کوهدشت است.

باربری مشهد به نورآباد با کارگران ماهر زیر نظر اتحادیه و معتبرترین باربری بین شهری مشهد نورآباد با ارائه ارزانترین قیمت و نرخنامه در مشهد و لرستان : نورآباد شهری است در شمال غرب استان لرستان. این شهر مرکز شهرستان دلفان است و آب و هوایی سرد و کوهستانی و طبیعتی زیبا برای گردشگری دارد. این شهر یکی از شهرهای مرتفع ایران با ارتفاع بیش از ۲۰۰۰ متر از سطح دریا است که در سال ۱۳۶۴ از بخشداری به فرمانداری ارتقاء یافت. همچنین نام قدیمی این شهر بوده‌است. از مناطق دیدنی و زیارتی آن می‌توان به مهراب کوه افسانه‌ای، آرامگاه امامزاده ابراهیم ، امامزاده پیرمحمد اشاره کرد. نورباد به شهر مفرغ باستانی معروف است.

باربری مشهد به ازنا با کارگران ماهر زیر نظر اتحادیه و معتبرترین باربری بین شهری مشهد ازنا با ارائه ارزانترین قیمت و نرخنامه در مشهد و لرستان : ازنا یکی از شهرهای استان لرستان واقع در خاور این استان است که دارای جاذبه‌های گردشگری زیادی می‌باشد. در سال ۱۳۹۵ جمعیت این شهر ۴۷٬۴۸۹ نفر و هفتمین شهر لرستان از نظر جمعیت است. شهرداری ازنا در سال ۱۳۳۰ تأسیس و در سال ۱۳۴۰ ازنا به عنوان مرکز بخش جاپلق در حوزه شهرستان الیگودرز ارتقاء پیدا نمود. در سال ۱۳۷۳ با تأسیس فرمانداری توسط علی محمد بشارتی وزیر کشور، این بخش از الیگودرز جدا و به شهرستان تبدیل شده و شهر ازنا مرکز آن شد.

باربری مشهد به الشتر با کارگران ماهر زیر نظر اتحادیه و معتبرترین باربری بین شهری مشهد الشتر با ارائه ارزانترین قیمت و نرخنامه در مشهد و لرستان : اَلِشتَر یکی از شهرهای استان لرستان است. این شهر مرکز شهرستان سلسله در شمال استان لرستان در غرب ایران است.

 

 

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book