خانه باربری مشهد بیرجند قائن، طبس و فردوس حمل بار اثاثیه70% تخفیف
2020-01-20 12:53


باربری مشهد بیرجند قائن، طبس و فردوس حمل بار اثاثیه70% تخفیف
دسته بندی: باربری | در: 1398-7-21


باربری مشهد بیرجند و شهرستان های استان خراسان جنوبی حمل بار اثاثیه و اسباب کشی منزل اداری تجاری تا 70% تخفیف به کلیه شهرهای خراسان جنوبی قاین، طبس و فردوس بیرجند نهبندان اسلامیه بشرویه سرایان سربیشه حاجی‌آباد خوسف خضری دشت بیاض اسدیه آیسک نیمبلوک طبس مسینا

باربری مشهد بیرجند - خراسان جنوبی با برند نتسان یکی از معروف ترین باربری های کشور می باشد که به طور خاص سرویس دهی های بسیار گسترده ای را  در مسیر مشهد خراسان جنوبی و بیرجند به صورت روزانه انجام میدهد. باربری نتسان در شهر مشهد و تهران مستقر می باشد و از مبدا این دو شهر به سراسر ایران و تمامی شهرستان ها سرویس دهی می نماید.

در این مطلب مختصر تصمیم داریم در مورد مسیر مشهد بیرجند و سایر شهرستان های خراسان جنوبی توضیحاتی ارائه دهیم . اما قبل از آنکه به این مطلب بپردازیم اجازه دهید با باربری مشهد بیرجند بیشتر آشنا شویم.

همانطور که میدانید تعداد زیادی باربری در سطح کشور وجود دارد که وظیفه حمل بار و اثاثیه و اسباب کشی و همچنین بارهای صنعتی و تجاری و تولیدات کارخانجات و یا مواد اولیه مجموعه های صنعتی و کارگاه ها و تولیدی ها را جابجا می نمایند. اما در عمل تعداد کمی از این شرکت های باربری هستند که به خوبی با اصول باربری و حمل بار مخصوصا بین شهری آشنا هستند و در بیشتر مواقع در حین سرویس دهی باعث نارضایتی مشتری می شوند.

حمل بار بین شهری و یا حتی شهری,  نوع بار و ... هرکدام اصولی دارد که یک باربری مطمئن می بایست این اصول را رعایت نماید تا در فرآینده حمل بار, بار دچار حادثه و خسارت نشود که این اصول بیشتر با تجربه به دست می آید و هرچه باربری بیشتر سرویس دهی در آن حوزه انجام داده باشد طبیعتا موفقتر خواهد بود.

یکی از تخصص های اصلی باربری نتسان حمل بار و اثاثیه بین شهری و برون شهری در کنار باربری درون شهری می باشد . و از جمله مسیرهای پرتردد و پر سرویس این مجموعه عظیم مسیر مشهد به خراسان جنوبی بیرجند قائن، طبس و فردوس بیرجند نهبندان اسلامیه  بشرویه سرایان سربیشه  حاجی‌آباد خوسف خضری دشت بیاض اسدیه  آیسک نیمبلوک طبس مسینا  می باشد.

از جمله دلایل استقبال همشهریان عزیز از موسسه باربری نتسان میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

1- قیمت/تعرفه/نرخنامه و کرایه بسیار پایین که از تمامی باربری های سطح کشور مناسبتر و ارزانتر می باشد و تا 70% تخفیف شامل اکثر سرویس های این مجموعه می شود.

2- وجود رانندگان مطمئن و راه بلد بین شهری و درون شهری و دارای تجارب ارزشمند در امر سرویس دهی های بین شهری.

3- کارگران و بارچین های متخصص و دوره دیده و بدون حاشیه که به خوبی با وظایف خود آشنایی دارند.

4- تنوع انواع ماشین یکی دیگر از دلایل استقبال هموطنان عزیز می باشد. ماشین های سبک مانند وانت بار – نیسان و ماشین های سنگین خاور مسقف تریلی کامیون ده چرخ و ...

علاوه بر موارد مهم فوق خدمات جانبی زیر نیز باعث استقبال روزافزون از مجموعه عظیم باربری نتسان شده است :

ارسال در کمترین زمان - 7 روز هفته، 24 ساعته - پیگیری آنلاین بار و بارنامه معتبر- بیمه بار و پوشش کامل بار ارسالی- بسته بندی توسط تیم بسته بندی کالا و ...

اکنون که با توانمندیهای مجموعه باربری مشهد بیرجند با نام تجاری نتسان آشنا شده اید اجاز دهید در مورد مسیر مشهد بیرجند توضیحاتی ارائه دهیم.

مسیر یک : مشهد - ملک آباد - رباط سنگ - تربت حیدریه - شادمهر - فیض آباد - گناباد - قائن - آرین شهر – بیرجند   492 کیلومتر     5 ساعت و 37 دقیقه

مسیر دو : مشهد - ملک آباد - رباط سنگ - تربت حیدریه - شادمهر - فیض آباد - یونسی - بجستان - فروس - آرین شهر- بیرجند  560 کیلومتر     6 ساعت و 33 دقیقه

رانندگان باربری نتسان قویا مسیر شماره یک را پیشنهاد میکنند مگر در موافقی که مسیر یک مسدود باشد.

در پایان بار دیگر با افتخار اعلام میداریم باربری نتسان یکی از موفقترین باربری های سطح کشور در چند دهه گذشته می باشد هم از نظر امانتداری و هم باب قیمت که بسیار پایینتر از سایر باربری ها می باشد.  

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .

 


0 نظرنظر شما چیست؟

5 | 1 رای Book