خانه باربری مشهد به سلماس استان آذربایجان غربی مطمئن ارزان
2020-06-15 23:04


باربری مشهد به سلماس استان آذربایجان غربی مطمئن ارزان
دسته بندی: باربری | در: 1399-3-7


باربری مشهد به سلماس استان آذربایجان غربی با افتخار اعلام می نماید که در تمام ایام هفته حتی در روزهای تعطیل آماده می باشد که بار و اثاثیه منزل و کالای اداری و هرنوع اسباب کشی و اثاث کشی شما همشهریان عزیز را از مشهد به سراسر کشور حمل و جابجا نماید.

مسیر مشهد به استان آذربایجان غربی و به طور خاص شهرستان سلماس یکی از مسیرهایی می باشد که به صورت متداول و روزانه از مبدا مشهد توسط باربری مشهد سرویس دهی می شود لذا مدیران این شرکت تخفیفات باور نکردنی زیادی برای آن در نظر گرفته اند بنابراین اگر تصمیم دارین به استان آذربایجان غربی و شهرستان سلماس اسباب کشی و اثاث کشی نمایید یا کالا تجاری و محصولات تولیدی خود را ارسال نمایید ما به شما اطمینان میدهیم ارزانترین نرخنامه را دارا هستیم.

باربری مشهد به سلماس در حدود یک دهه قبل با نام تجاری نتسان شروع به فعالیت نمود و از همان آغاز فعالیت بر دو هدف مهم 1– ارائه ارزانترین قیمت کرایه و 2– مجهزترین باربری بودن را دنبال نمود. سرانجام توانست به این دو هدف دست یابد . اکنون باربری مشهد ارزانترین نرخنامه تعرفه و کرایه را در سطح کشور به مشتریان خود تقدیم می نماید.

سلماس یکی از شهرهای بسیار کهن و زیبا ایران می‌باشد که در منطقه شمال غرب کشور در استان آذربایجان غربی واقع شده‌است. سلماس دارای مرز زمینی با کشور ترکیه می‌باشد و دارای بازارچه مرزی و منطقه اقتصادی می‌باشد سلماس یکی از شهرهای جاذب توریست می‌باشد. منطقه سلماس همچون دیگر مناطق آذربایجان با داشتن طبیعتی زیبا و کوهستان‌های سرسبز و پرآب توانسته‌است در طول تاریخ بشری، مأوای مناسبی برای اسکان و زیست گروه‌های مختلف انسانی فراهم کند.

شهر سلماس به عنوان اولین شهر شطرنجی ایران شناخته می‌شود و تنها شهری است که به این شیوه مدرن در استان آذربایجان غربی احداث گردیده‌است. این شیوه مدرن از شهرسازی با خیابان‌های شطرنجی و هندسی منظم، جلوه‌های ویژه‌ای به این شهر بخشیده‌است که نظیر آن را در کمتر شهری در ایران می‌توان مشاهده کرد.

سلماس مرکز شهرستان در ۳۸ درجه، ۱۲ دقیقه شمالی و ۴۴ درجه و ۴۶ دقیقه و ۴۰ ثانیه شرقی در استان آذربایجان غربی واقع شده‌است.

ناوگان موسسه حمل و نقل مشهد به سلماس با نام تجاری نتسان مجهز به متنوع ترین خودورهای حمل بار و اثاثیه شهری و بین شهری میباشد که من جمله می توان به نیسان –  پیکان وانت – آریسان – کامیون – کامیونت – تریلی و ده چرخ اشاره نمود. این مجموعه با تدارک تمامی انواع ماشین های سبک و سنگین حمل بار و اثاثیه توانسته است میزان رضایتمندی مشتریان خود را به سطح بسیار بالایی برساند.

یکی از خدمات خاص و ویژه باربری مشهد به سلماس حمل بارهای خاص می باشد به عنوان مثال اگر شما تجهیزات پزشکی گران قیمت دارید و یا تجهیزات الکترونیکی حساس دارید و نیازمند جابجایی درون شهری و یا بین شهری از مبدا مشهد می باشد حتما با ما تماس بگیرید چرا که تمهیدات بسیار ویژه ای را برای این نوع از کالاها و محصولات در نظر گرفته ایم که معمولا در سایر باربری ها یا تدارک دیده نشده است و یا با هزینه بالا اینکار را انجام میدهند که ما در باربری بزرگ مشهد بدون دریافت وجه اضافی این کار را انجام خواهیم داد.

یکی دیگر از خدمات شرکت باربری مشهد حمل و جابجایی انواع بار و اثاثیه و محصولات سنگین می باشد مانند گاوصندوق - پیانو - یخچال ساید بای ساید - بوفه های قدیمی و سنگین - فرش های دستی و قدیمی و به طور کلی هر وسیله ایی که سنگین می باشد. مشتریان عزیز توجه داشته باشند موضوع حمل وسایل و اثاثیه سنگین بسیار مهم میباشد و حتما بایستی توسط کارگر ویژه صورت گیرد تا نه تنها خود آن وسیله آسیب نبیند بلکه باعث نشود که با برخورد به دیوار و اطراف باعث آسیب دیدگی منزل و ساختمان شود. این مهم را نیز به ما بسپارید. در کنار خدمات فوق ما ده ها خدمت دیگر داریم که میتوانیم هرنوع نیاز حمل بار شما هموطن عزیز را برآورده نماییم توصیه میکنیم شماره های تماس ما را حتما یادداشت نمایید تا در صورت نیاز بتوانید با ما تماس بگیرید.


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book