خانه باربری مشهد به خوسف خضری دشت بیاض اسدیه آیسک نیمبلوک
2020-08-27 22:00


باربری مشهد به خوسف خضری دشت بیاض اسدیه آیسک نیمبلوک
دسته بندی: باربری | در: 1399-5-19


حمل بار و اثاثیه منزل و کالای اداری از مشهد به استان خراسان جنوبی و شهرهای خوسف, خضری دشت بیاض, اسدیه, آیسک, نیمبلوک با 70% تخفیف توسط خاور نیسان کامیونت کامیون تریلی و ده چرخ همراه با کارگران ماهر جوان ورزیده و باسابقه به صورت 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته حتی در ایام تعطیلات

باربری مشهد به خوسف, خضری دشت بیاض, اسدیه, آیسک, نیمبلوک با بیش از یک دهه فعالیت با افتخار اعلام می نماید که با ارزانترین قیمت نرخنامه و تعرفه هرگونه بار و اثاثیه شما همشهریان عزیز را از مشهد به سراسر کشور و به طور خاص استان خراسان جنوبی و تمام شهرهای این استان حمل و جابجا می نماید.

بنابراین اگر تصمیم دارید از مشهد به هر کجای ایران اسباب کشی و اثاث کشی نمایید قطعا باربری مشهد به خوسف, خضری دشت بیاض, اسدیه, آیسک, نیمبلوک بهترین گزینه و انتخاب برای شما عزیزان می باشد و می توانید بدون دغدغه و نگرانی اقدام به سفارش سروسس مورد نظر خود نمایید.

از جمله نقاط قوی باربری مشهد به خوسف, خضری دشت بیاض, اسدیه, آیسک, نیمبلوک ارائه متنوع ترین خودروهای سبک و سنگین حمل بار و اثاثیه می باشد که از آن جمله میتوان به نیسان وانت کامیونت کامیون تریلی و ده چرخ اشاره نمود این تنوع از انواع ماشین های سبک و سنگین باعث گردیده است که مشتریان بیشتر راضی باشند.

همچنین موسسه حمل و نقل باربری مشهد به خوسف, خضری دشت بیاض, اسدیه, آیسک, نیمبلوک با ارائه خدمات جانبی دیگر در راستای جلب رضایت مشتریان توانسته است محبوبیت ویژه ای کسب نماید که از آن جمله میتوان به بسته بندی اثاثیه منزل و کالای اداری – حمل بارهای سنگین – حمل بارهای حساس پزشکی و الکترونیکی و ... اشاره نمود.

شرکت حمل و نقل باربری مشهد در حدود یک دهه قبل به طور همزمان در مشهد و تهران با نام تجاری نتسان شروع به فعالیت نمود این مجموعه از همان آغاز فعالیت خود بزرگترین هدف از راه اندازی این مجموعه را ارائه ارزانترین نرخنامه تعرفه و کرایه حمل بار و اثاثیه اعلام نمود و خوشبختانه خیلی زود توانست به این هدف مهم دست یابد و هم اکنون باربری مشهد لقب ارزانترین شرکت حمل و نقل شهری و بین شهری را از آن خود نموده است.

موضوعی دیگری که باربری مشهد به خوسف, خضری دشت بیاض, اسدیه, آیسک, نیمبلوک را از سایر باربری های سطح شهر متمایز نموده است حضور در تمام خیابان ها و مناطق شهری و همچنین مستقر در حومه شهر مشهد می باشد و این باعث گردیده است که سرعت سرویس دهی به شدت افزایش یابد.

حمل بار و اثاثیه توسط باربری مشهد به خوسف: خوسْفْ یکی از شهرهای استان خراسان جنوبی و مرکز شهرستان خوسف بوده و از مناطق کویری به حساب می‌آید. این شهر دارای ارتفاع ۱۳۰۰ متر از سطح دریا می‌باشد.

حمل بار و اثاثیه توسط باربری مشهد به خضری دشت بیاض: خضری دشت‌بیاض شهری از توابع شهرستان قائنات در استان خراسان جنوبی و مرکز بخش نیمبلوک ‌است. خضری از اخضر گرفته شده به معنی سرسبزی و بیاض از ابیض گرفته شده به معنی سفید. این شهر به پیشانی سرسبز خراسان جنوبی شهرت دارد و قطب کشاورزی صنعتی خراسان جنوبی به‌شمار می‌رود . جمعیت شهر بنا بر آمار سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۵٫۶۸۰ نفر بوده‌است. فاصله خضری تا قاین ۵۵ کیلومتر است.

حمل بار و اثاثیه توسط باربری مشهد به اسدیه: اسدیه شهری در استان خراسان جنوبی و مرکز شهرستان درمیان است.

حمل بار و اثاثیه توسط باربری مشهد به آیسک : شهر آیَسْک، مرکز بخش آیسک در شهرستان سرایان در استان خراسان جنوبی می‌باشد. شهر آیسک در مسیر جاده ارتباطی شهرهای فردوس، سرایان و بیرجند قرار دارد.

حمل بار و اثاثیه توسط باربری مشهد به نیمبلوک: نیمبلوک شهری در بخش نیمبلوک در شهرستان قائنات استان خراسان جنوبی واقع شده است. پیش از شهر شدن نام این روستا «اسلام‌آباد» بوده‌ است.


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book