خانه باربری مشهد به خسروشاه استان آذربایجان شرقی
2020-06-15 22:42


باربری مشهد به خسروشاه استان آذربایجان شرقی
دسته بندی: باربری | در: 1399-3-3


باربری مشهد به خسروشاه استان آذربایجان شرقی اعلام می نماید که در تمام ایام سال با 70% تخفیف بار و اثاثیه شما همشهریان عزیز را از مشهد به خسروشاه استان آذربایجان شرقی حمل و جابجا می نماید. اثاث کشی و اسباب کشی تخصص ما می باشد بدون نگرانی و دغدغه مسئولیت آن را به ما بسپارید .

همشهریان عزیز اگر ساکن شهر مشهد هستید و میخواهید از این کلان شهر به هریک از شهرستان های استان آذربایجان شرقی و به طور خاص خسروشاه نقل مکان نمایید و یا کالا اداری و تجاری خود را به این شهرستان ارسال نمایید با افتخار اعلام می نماییم باربری مشهد به عنوان ارزانترین باربری حال حاضر کشور در خدمت شما عزیزان می باشد.

خُسروشاه یکی از شهرهای استان آذربایجان شرقی است که در بخش خسروشاه شهرستان تبریز واقع شده و مرکز این بخش است. جمعیت این شهر در سال ۱۳۹۵خورشیدی، بالغ بر ۹۷۲'۲۱ نفر بوده که پانزدهمین شهر استان محسوب می‌شود. آرامگاه شیخ سالار، آرامگاه قطب راوندی، مسجد جامع خسروشاه، یازلی مچید (مسجد لیلی آباد)) قیز قلعه‌سی و سالارباغی، از جملهٔ آثار تاریخی خسروشاه به‌شمار می‌رود. باغات اطراف شهر و تفرجگاه شیخ سالار و پارک جنگلی خسروشاه بخصوص در ایام تعطیل پذیرای مسافران و میهمانان می‌باشد.

باربری مشهد به خسروشاه استان آذربایجان شرقی ارزانترین باربری ایران می باشد این باربری با نام تجاری نتسان در حدود یک دهه قبل به طور همزمان در مشهد و تهران شروع به فعالیت نمود و از آغاز به کار خود همواره به شدت پیگری کاهش قیمت بود و خوشبختانه توانست خیلی زود به عنوان ارزانترین باربری لقب بگیرد.

شرکت باربری مشهد به خسروشاه استان آذربایجان شرقی نتسان با شعار کیفیت حمل و جابجایی بالا و منحصر به فرد به همراه ارزان ترین نرخ تعرفه حمل بار با وجود داشتن کارگران متخصص و راننده گان باسابقه آماده هست تا کلیه اقلام صنعتی و اداری و منزل شما را از مبدا مشهد به شهرستان خسروشاه عهده دار شود.

در حمل و نقل بین جاده ای انتخاب صحیح یک باربری خوب اهمیت بیشتری دارد. زیرا کاربلد بودن رانندگان و همچنین کارگران به خاطر شرایط جاده ها و احتمال آسیب به بار و اثاثیه مهم می باشد. اما چنانچه به دنبال یک حمل بار و راحت و بی دغدغه هستید ما در گروه باربری نتسان آماده همکاری با شما عزیزان هستیم پس بدون هیچ گونه نگرانی کار حمل بار و اثاثیه و یا حمل خرده بار خود را به ما بسپارید.

ما در باربری مشهد به خسروشاه استان آذربایجان شرقی با بکارگیری تجارب مفید و استفاده از انواع نیسان مثل  آریسان ، نیسان وانت بار : روباز ، مسقف ، یخچالدار و همچنین انواع کامیونت ، خاور و ... را به جهت حمل تمامی بارهای شما در اختیار گرفته تا رضایت شما را کسب نماییم .

مواردی که باعث محبوبیت روزافزون و لحظه به لحظه باربری مشهد با نام تجاری نتسان شده است عبارتنداز:

1- کاهش قیمت – تعرفه – کرایه و نرخانه تا 70% تخفیف و زیر قیمت سایرباربری های سطح کشور. به عبارت دیگر این باربری از ابتدای شروع فعالیت با این شعار که کاهش شدید کرایه باعث خواهد شد افزایش چند برابری سرویس دهی را در پیش داشته باشد و این افزایش خود باعث افزایش درامد خواهد شد و با همین مفهوم و اساس کاری توانست در مدت کوتاهی تقریبا تمامی سرویس های حمل بار را در دو مبدا مشهد و تهران در اختیار بگیرد.

2- دومین راز محبویت باربری نتسان را میتواند به حضور اکیپ های متخصص و شبانه روزی نسبت داد. به عبارت دیگر این باربری در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل بی درنگ در خدمت هموطنان عزیز میباشد. وجود رانندگان راه بلد در مسیرهای بین شهری و درون شهری همراه با کارگران متخصص و ماهر در چیدن درست و اصولی بار و اثاثیه بسیار در جلب رضایت مشتریان مفید بوده است.

در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما منتظر تماس شما جهت حمل بار و اثاثیه از مشهد به خسروشاه استان آذربایجان شرقی می باشیم ...


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book