خانه باربری مشهد به بندر امام خمینی رامهرمز امیدیه شوش شادگان
2020-07-12 08:13


باربری مشهد به بندر امام خمینی رامهرمز امیدیه شوش شادگان
دسته بندی: باربری | در: 1399-4-22


حمل بار و اثایه منزل و کالای اداری و تجاری از مشهد به استان خوزستان و شهرهای اهواز دزفول آبادان شوشتر ماهشهر خرمشهر اندیمشک ایذه بهبهان مسجدسلیمان سوسنگرد چمران هندیجان شیبان بندر امام خمینی رامهرمز امیدیه شوش شادگان با 70% تخفیف

موسسه حمل و نقل شهری و بین شهری باربری مشهد به بندر امام خمینی رامهرمز امیدیه شوش شادگان اعلام آمادگی می نماید در تمام روزهای هفته و به 24 ساعت شبانه روز در خدمت همشهریان عزیز در شهر مشهد می باشد . باربری مشهد در حدود یک دهه قبل به طور همزمان در مشهد و تهران  با نام تجاری نتسان شروع به فعالیت نمود.

باربری مشهد به بندر امام خمینی رامهرمز امیدیه شوش شادگان دارای تنوع بسیار خوبی از انواع ماشین های حمل بار و اثاثیه جهت اسباب کشی و اثاث کشی می باشد که از آن جمله میتوان به خاور مسقف خاور روباز نیسان وانت کامیونت کامیون تریلی و ده چرخ اشاره نمود.

یکی از برتریهای باربری مشهد نسبت به سایر باربری های سطح شهر مشهد این می باشد که توانسته است ارزانترین کرایه نرخنامه تعرفه و قیمت حمل بار و اثاثیه را در تمام ایام سال به مشتریان خود ارائه نماید ما هم اکنون با افتخار اعلام می نماییم که کرایه و قیمت ارائه شده بایت مسیرهای شهری و بین شهری زیر قیمت تمام باربری های مشهد می باشد.

باربری مشهد به بندر امام خمینی رامهرمز امیدیه شوش شادگان دارای کارگران باتجربه جوان متعهد و با اخلاق می باشد که سالهاست با این مجموعه بدون هیگونه حاشیه و ناراضایتی از سوی مشتریان در حال کار و انجام وظیفه می باشند. همچنین خدمات متعدد دیگری در باربری مشهد مانند بسته بندی بار – بیمه بار- صدوربارنامه- جابجایی وسایل سنگین مانند یخچال ساید و ... را ارائه می نمایند.

 باربری مشهد به بندر امام خمینی: بندر امام خمینی یکی از بندرهای استان خوزستان ایران در خلیج فارس است. این بندر با داشتن ۳۸ اسکله فعال به طول ۷ کیلومتر، بزرگ‌ترین بندر فعال ایران است. اداره کل بنادر و دریانوردی و اداره گمرک استان خوزستان در این بندر واقع شده‌است. بندر امام‌خمینی در دوره پهلوی بندرشاهپور نام داشت برای توسعه صادرات و واردات ساخته شد و خیلی زود به قطب اقتصادی خوزستان تبدیل شد.

باربری مشهد به رامهرمز: رامهرمز از شهرهای استان خوزستان واقع در جنوب غربی ایران است. این شهر با جمعیت ۹۵۵۸۲ تن، در شهرستان رامهرمز و شرق استان خوزستان قرار دارد.

باربری مشهد به امیدیه: امیدیه شهری در استان خوزستان و مرکز شهرستان امیدیه است. این شهر دارای منابع و صنایع بسیاری از جمله نفت و گاز بوده و بیشتر دارای نفت است تا گاز و یکی از شهرهای مهم تولید نفت در استان خوزستان است.

باربری مشهد به شوش: باربری مشهد به شادگان: شوش شهری در جنوب غرب ایران و از کهن‌ترین شهرهای جهان و تمدن ایلام و امپراتوری هخامنشی‌ها با ۵٫۶ کیلومتر مربع مساحت در ۱۱۵ کیلومتری شمال غربی اهواز بین ۳۲ درجه و ۲ دقیقهٔ عرض شمالی و ۴۷ درجه و ۱ دقیقهٔ طول شرقی نسبت به نصف‌النهار گرینویچ قرار دارد. بلندی شهر شوش از سطح دریا ۸۷ متر و فاصلهٔ هوایی تا تهران ۴۷۹ کیلومتر است. فاصلهٔ زمینی شوش تا تهران ۷۶۶ کیلومتر، تا اهواز ۱۱۵ کیلومتر، تا دزفول ۲۴ و تا اندیمشک ۳۸ کیلومتر است. حدود ۱۳۲۹ هـ. ش به مرکز بخش تبدیل شد.

حمل بار و اثاثیه با ارزانترین قیمت کرایه و تعرفه از مشهد به استان خوزستان تخصص باربری مشهد با نام تجاری نتسان می باشد لذا اگر شما همشریان عزیز تصمیم دارید از مشهد به هرکدام از شهرهای این استان حمل بار و اثاثیه و اسباب کشی نمایید به شما اطمینان می دهیم که باربری مشهد بهترین گزینه می باشد و شما می توانید با آسودگی خاطر در مشهد بار را به ما بسپارید و در هر کجای ایران سالم و تضمین شده تحول بگیرید.

مجموعه عظیم باربری مشهد به بندر امام خمینی رامهرمز امیدیه شوش شادگان با افتخار منتظر تماس شما همشهریان عزیز می باشد و باعث افتخار خود میدانیم که در مدت این 10 سال فعالیت توانسته ایم در بین شما بزرگواران حضور فعال داشته و مورد اعتماد شما واقع شویم.

تلاش می نماییم همچنان در این مسیر با قوت و افتخار گام برداریم...


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book