خانه باربری مشهد بجنورد حمل بار خرده بار اثاثیه منزل اداری 70% تخفیف
2020-01-20 09:05


باربری مشهد بجنورد حمل بار خرده بار اثاثیه منزل اداری 70% تخفیف
دسته بندی: باربری | در: 1398-7-17


شرکت حمل ونقل و باربری مشهد خراسان شمالی و بجنورد با نام تجاری نتسان بیش از یک دهه می باشد که روزانه 10 ها سرویس حمل بار خرده بار اثاثیه منزل اداری و اسباب کشی از مبدا مشهد به شهرهای خراسان شمالی از جمله شیروان اسفراین آشخانه جاجرم انجا میدهد دارای انواع ماشین های سبک و سنگین وانت بار نیسان خاور مسقف کامیون ده چرخ تریلی به صورت 24 ساعت در خدمت شما همشهریان عزیز می باشد.

در این مقاله از باربری مشهد خراسان شمالی و بجنورد می خواهیم یک از مسیرهای پر تردد سرویس دهی های مجموعه عظیم و بزرگ باربری نتسان را معرفی نماییم. و آن مسیر مشهد خراسان شمالی بجنورد و سایر شهرهای این استان شمالی می باشد.

قبل از توضیح این مسیر لازم میدانیم شما خواننده گرامی را  با توانایی ها و نقاط قوت باربری مشهد بجنورد آشنا نماییم. و اینکه یک باربری خوب و مطمئن باید چه خصوصیاتی داشته باشد .

باربری مشهد بحنورد که در بین مردم ایران و مخصوصا شهرهای مشهد و تهران با نام تجاری نتسان شناخته می شود یکی از خلاق ترین باربری های ایران می باشد که توانسته است با روشهای مختصص خود هزینه های حمل بار خرده بار اثاثیه و اسباب کشی را تا 70% برای مستاجرین و سایر اقشار جامعه کاهش دهد. این کاهش تعرفه و کرایه در حالی صورت گرفته است که همزمان کیفیت خدمات نیز افزایش پیدا کرده است.

منصف بودن یکی از خصلت های اصلی مجموعه باربری نتسان می باشد که سعی نموده است با حداقل قیمت و کرایه خدمات خود را ارائه دهد همین تعرفه و نرخ نامه پایین باعث افزایش روز افزون سرویس دهی شده است و این افزایش باعث شده است که کاهش قیمت هر سرویس را به راحتی پوشش دهد و این از افتخارات بزرگ گروه باربری نتسا می باشد.

به طوری کلی هر باربری بایستی جهت ارائه خدمات و سرویس دهی خود مشخصه های زیر را دارا باشد تا مورد اعتماد و مقبولیت مردم واقع شود:

1- داشتن انواع متنوع از ماشین های سبک و سنگین برای هرنوع باری و نیاز مشتری.

2- داشتن کارگران متخصص در حمل و چیدمان و پیاده کردن بارها چرا که تجربه ثابت کرده است بیشترین صدمه به وسایل به خاطر عدم مهارت و توانایی کارگران در هنگام حمل و جابجایی بار می باشد.

3- هزینه/نرخنامه/تعرفه/ کرابه یا قیمت همه این واژه ها یک مفهوم دارد و ان اینکه مشتری در کنار دومورد فوق دنبال پایینترین قیمت می باشد.

خوشبختانه همانطور که در بالا توضیح داده شده باربری نتسان همه موارد فوق را دارا می باشد و شما هموطنان عزیز میتوانید با خیال آسوده بار خود را به این مجموعه امین بسپارید. به طور خاص حمل بار بین شهری نیاز به مهارت بیشتر نیز می باشد چه از نظر بسته بندی و چه از نظر چیدمان و راننده باید مطمئن تر نیز باشد به جهت دوری مسافت.

اما مسیر مشهد به خراسان شمالی و بجنورد :

برای مسافرت و یا حمل بار و اثایه و یا اسباب کشی از مشهد به بجنورد شما میتوانید تنها از 1 مسیر استفاده نمایید. مسیر 1     274 کیلومتر     3 ساعت و 23 دقیقه می باشد همانظور که در تصویر شاخص ملاحظه می فرمایید.

شما راننده گرامی باید برای رفتن به بجنورد از مشهد به سمت چناران قوچان فاروج شیروان عبور کرده تا به بجنورد برسید.

رانندگان باربری نتسان سالهاست این مسیر را در هفته چندین مرتبه طی می نمایند شما هموطن عزیز در صورتی که تصمیم به اثاث کشی و اسباب کشی به بجنورد را دارید حتما با ما تماس بگیرید و از تخفیفات ویژه این سرویس استفاده نمایید .

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

3.33 | 3 رای Book