خانه حمل بار از مشهد به اهواز، آبادان و بندر ماهشهر70% تخفیف
2020-02-09 21:29


حمل بار از مشهد به اهواز، آبادان و بندر ماهشهر70% تخفیف
دسته بندی: باربری | در: 1398-10-17


بزرگترین باربری مشهد تا 70% تخفیف حمل بار و اثاثیه از مشهد به اهواز دزفول آبادان ماهشهر خرمشهر اندیمشک ایذه بهبهان شوشتر مسجدسلیمان بندر امام خمینی رامهرمز امیدیه شوش شادگان سوسنگرد چمران هندیجان شیبان باغ‌ملک رامشیر گتوند حمیدیه لالی هویزه ویس هفتکل ملاثانی شرافت دزآب قلعه‌تل

باربری مشهد هم اکنون به عنوان بزرگترین و ارزانترین  باربری ایران در مشهد و تهران مستقر می باشد. باربری مشهد دارای بیش از صد اکیپ آماده به کار در مشهد می باشد که به صورت 24 ساعت شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

ما در باربری مشهد تمام سعی خود را به کار گرفته اییم که قیمت ها را تا آنجا که امکان پذیر می باشد کاهش دهیم و در کنار این کاهش قیمت حداکثر کیفیت را ارائه دهیم.خوشبختانه باربری مشهد هم اکنون توانسته است به هردو هدف خود برسد.

باربری مشهد به تمام شهرهای استان خوزستان به شرح زیر سرویس دهی می نماید:

حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به اهواز - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به دزفول - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به آبادان - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به ماهشهر - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به خرمشهر - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به اندیمشک - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به ایذه - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به بهبهان - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به شوشتر - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به مسجدسلیمان - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به بندر امام خمینی - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به رامهرمز - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به امیدیه - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به شوش - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به شادگان - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به سوسنگرد - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به چمران - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به هندیجان - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به شیبان - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به باغ‌ملک - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به رامشیر - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به گتوند - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به حمیدیه - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به لالی - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به * - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به * - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به هویزه - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به ویس - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به هفتکل - حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به ملاثانی

و سایر شهرهایی استان خوزستان که در لیست فوق نیست نیز سرویس دهی می شود. اما در ادامه بیشتر در مورد شهرهای مهم استان خوزستان مطالبی بیان می نماییم.

باربری مشهد اهواز: اهواز یکی از کلان‌شهرهای ایران است، که در بخش مرکزی شهرستان اهواز قرار دارد و به‌عنوان مرکز استان خوزستان شناخته می‌شود. جمعیّت این شهرستان طبق سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۹۵ حدود ۱٬۳۰۳٬۰۰۰ نفر می‌باشد ، که به‌عنوان هفتمین شهر پرجمعیت ایران به‌شمار می‌آید.

باربری مشهد دزفول: دزفول شهری در جنوب غربی ایران است، که با مساحت ۴۷۶۲ کیلومتر مربع، سی‌امین شهر پرجمعیت کشور محسوب می‌شود و در کنار رودخانه دز، در بخش‌های جلگه‌ای استان خوزستان واقع شده‌است. این شهر در ارتفاع ۱۴۳ متری از سطح دریا مستقر می‌باشد و از شهرهای شمالی خوزستان بشمار می‌آید.

باربری مشهد آبادان: آبادان شهری در استان خوزستان و جنوب‌غرب ایران، مرکز شهرستان آبادان و از مناطق آزاد بازرگانی ایران است که بر جزیره‌ای هم‌نام خود در ۵۳ کیلومتری خلیج فارس در نزدیکی با مرزهای عراق و کویت جای گرفته‌است. این شهر همچنین دارای فرودگاه و بندر است و به دلیل داشتن پالایشگاه نفت و پتروشیمی راهبردی بودن و هم‌مرزی با کشور عراق، از زمان جنگ جهانی دوم یکی از مهم‌ترین شهرهای خاورمیانه و ایران بوده‌است. یکی از بزرگ‌ترین پالایشگاه‌های نفت جهان در این شهر قرار دارد. نفت از اغلب مناطق خوزستان با لوله به این شهر می‌رسد و پس از تصفیه به کلیه جهان صادر می‌شود. نزدیکترین شهر به آبادان، خرمشهر است که حدود ۱۵ کیلومتر با این شهر فاصله دارد.

باربری مشهد ماهشهر: بندر ماهشَهر شهری است عمدتا لرنشین که در جنوب استان خوزستان کشور ایران با طول جغرافیایی ۴۹ درجه و ۱۳ دقیقه و عرض جغرافیایی ۳۰ درجه و ۳۳ دقیقه واقع شده‌است. شهر ماهشهر، مرکز شهرستان بندر ماهشهر است. ارتفاع این شهر از سطح دریا حدود ۳ متر می‌باشد. ماهشهر کنونی شامل دو بخش می‌باشد، ماهشهر قدیم و دیگری موسوم به ناحیهٔ صنعتی. بندر ماهشهر دارای مساحت ۲۷۱۳ هکتار می‌باشد که بعد از اهواز وسیع‌ترین شهرستان خوزستان است. بندر ماهشهر دارای ۳۷۲ هکتار بافت فرسوده‌است که مساحت زیادی می‌باشد و حدود ۱۵٪ کل مساحت شهر است.

باربری مشهد خرمشهر: خُرَّمشَهر یکی از شهرهای جنوبی استان خوزستان و مرکز شهرستان خرمشهر است. این شهر در محل تلاقی رودخانه‌های اروندرود و کارون و در ناحیه‌ای باتلاقی و پست در دلتای رودخانهٔ اروندرود قرار گرفته و ۲۳ کیلومتر مربع مساحت دارد.

باربری مشهد اندیمشک: اندیمِشک از شهرهای شمال استان خوزستان است و در ارتفاع ۱۷۶ متری از سطح دریا، در کوه‌پایه زاگرس میانی قرار گرفته‌است. اندیمشک دارای سه سد با نام‌های کرخه، دز و بالارود است. این شهر یکی از مراکز عمده تجمع گویش‌وران زبان لری است. در فصل تابستان گرمای هوای اندیمشک تا حدود ۵۲ درجه سانتی‌گراد نیز رسیده‌است. فصل سرد آن نیز پر باران است. همچین این شهرستان اندیمشک در مسیر جاده ترانزیت کشوری و در ۷۲۰ کیلومتری تهران و ۱۶۰ کیلومتری اهواز قرار دارد.

مدیران باربری مشهد از همه همشهریان عزیز دعوت می نماید که در صورت نیاز به ارسال کالای صنعتی و تجاری و یا اثاثیه منزل حتما یک بار هم که شده با این مجموعه تماس حاصل فرمایید.


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book