خانه باربری مشهد بزرگترین و ارزانترین باربری مشهد 70% تخفیف ویژه
2020-01-25 21:03


باربری مشهد بزرگترین و ارزانترین باربری مشهد 70% تخفیف ویژه
دسته بندی: باربری | در: 1398-8-25


باربری مشهد متفاوت ترین باربری در ایران می باشد این باربری اعلام می نماید هرگونه بار – خرده بار – اثاثیه منزل و ادارای را در اسرع وقت از شهر مشهد به سراسر ایران تا 70% تخفیف زیر قیمت سایر باربری های سطح کشور حمل و جابجا می نماید.

اگر می خواهید با ارزانترین باربری مشهد آشنا شوید. اگر می خواهید با کیفت ترین باربری مشهد را بشناسید اگر میخواهد بدانید په چیزی باعث شده است که باربری مشهد در کمتر از یک دهه توانسته است به عنوان ارزانترین باربری در مشهد و ایران شناخته شود لطفا و حتما تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید.

قبل از آنکه در مورد علل و دلایل موفقیت باربری مشهد به طور کامل و تفضیلی توضیح دهیم اجازه میخواهیم در مورد تاریخچه باربری مشهد به سراسر کشور بیشتر اطلاعات خدمات شما عزیزان ارائه دهیم چراکه آشنایی از تاریخچه گروه باربری مشهد که با نام نتسان معروف می باشد می تواند بیشتر به درک اینکه چرا این باربری توانسته در بین مردم و همشهریان عزیز اینگونه مورد اعتماد و مقبولیت قرار گیرد کمک نماید

تقریبا یک دهه قبل باربری مشهد و باربری تهران با نام تجاری نتسان در دو کلان شهر مشهد و تهران پایه گذاری شد. اما یک تفاوت بسیار عمده  و اساسی در تاسیس این باربری با سایر شرکت های باربری در سراسر کشور داشت و آن این بود که مدیران این مجموعه اهداف و چشم انداز برای سالهای آینده این باربری تعیین کردن که در ادامه این اهداف معرفی خواهدشد چراکه اعتقاد بر این بود که باربری نتسان در مشهد و تهران باید تفاوت بنیادی در سرویس دهی با سایر باربری ها داشته باشد.

اما دو هدف تعیین شده برای این باربری عبارت بود:

1- باربری مشهد و باربری تهران باید در بین تمام باربری های سراسر کشور ارزان ترین باشد.

 2- باربری مشهد و باربری تهران باید با کیفیت ترین سرویس دهی را در بین تمام باربری های کشور داشته باشد.

اکنون که با دوهدف اصلی این باربری آشنا شدید در ادامه هرکدام از موارد فوق را کامل توضیح خواهیم داد اما قبل از آن لازم می دانیم مقدمه ایی را در مورد باربری ها به عنوان اطلاعات عمومی مطرح نماییم

باربری ها در تمام سطح کشور در حقیقت واسطه بین رانندگان که دارای ماشین حمل بار مانند خاور – نیسان – کامیون و ... هستند و مشتریانی می باشند که نیازی به ماشین جهت حمل بار – خرده بار و اثاثیه  دارند. تقریبا برای تمام باربری ها این تعریف صادق می باشد.البته گاها باربری های مانند نتسان هستند که خود دارای تعداد زیادی ماشین می باشد که در اختیار رانندگان مورد اعتماد قرار میدهند اما همچنان از بیرون از مجموعه نیاز به ماشین جهت پوشش سرویس دهی می باشند .

حال نحوه کسب درامد باربری ها به این شکل می باشد: برای هر مشتری که به راننده معرفی میشود باربری درصدی به اصطلاح پورسانت یا کمسیون برمیدارد که البته این پورسانت در بین باربری های مختلف کاملا متفاوت می باشد و گاهی تا دوبرابر تفاوت وجود دارد. این پورسانت برای مجموعه باربری بسیار مسئولیت ایجاد میکند چراکه اصولا مشتری باربری را می شناسد و به اعتبار باربری می باشد که بار و اثاثیه خود را در اختیار راننده قرار میدهد.

حال که با نحوه کسب درامد باربری ها آشنا شدید اجازه دهید به شما بگوییم چرا باربری نتسان که در مشهد به عنوان باربری مشهد شناخته شده است و در تهران به عنوان باربری تهران معروف می باشد توانسته است به عنوان ارزان ترین و با کیفیت ترین باربری در ایران شناخته شود.

1- اولین و اساسی ترین ایده باربری نتسان برای کاهش قیمت به نفع مشتری این بود که روی مسیرهای برگشت سرمایه گذاری شود یا به عبارت دیگر تمام تلاش خود را انجام دهد تا سرویس ها از مسیر برگشت خالی و بدون بار برنگردن. به عنوان مثال اگر یک سرویس نیسان از شهر مشهد به تهران 100 هزار تومان باشد و قرار باشد مسیر برگشت را خالی برگردد مطمنان حاضر نیست راننده کمتر از قیمت مشخص شده به سرویس دهی اقدام نماید اما اگر در مسیر برگشت یک سرویس از تهران به مشهد داشته باشد و خالی برنگردد قطعا میتوان روی هزینه هردو مسیر رفت و برگشت کاهش قیمت شدیدی را اعمال کرد که هم برای راننده سود داشته باشد و هم برای مشتری.

2- با توجه به توضیحی که قبلا داده شد مبنی بر نحوه درآمد باربری ها, باربری نتسان تا 70% از حق کمسیون و پورسانت خود گذشت و تخفیف در نظر گرفت به عبارتی دیگر اگر قرار بود برای یک سرویس نتسان 10 هزار تومان کمسیون بردارد ان را تا 3 هزار تومان کاهش داد.

3- در استخدام رانندگان منصف همت گمارد و تلاش گسترده ایی را در این زمینه انجام داد و بلاخره توانست به نتایج خوبی نیز برسد از طرفی رابطه مستقیم بین کاهش سود و افزایش فروش وجود دارد به عبارتی با کاهش سود و پایین آمدن نرخ نهایی کرایه تعداد سرویس ها  افزایش پیدا میکند و در نهایت منجر به افزایش درآمد برای رانندگان و مجموعه باربری می شود.  

همانگونه که ملاحظه می نمایید مجموعه عظیم نتسان مدت هاست بر روی کاهش قیمت برنامه ریزی و سرمایه گذاری نموده است تا امروز نتیجه آن را ببیند.

در پایان به تمامی همشهریان عزیز در شهر مشهد توصیه می نماییم حتما یک بار هم که شده جهت حمل بار و اثاثیه خود از باربری مشهد با نام تجاری نتسان استفاده نمایید قول می دهیم مشتری دائم ما خواهید شد.


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book