خانه باربری مشهد ارزانترین باربری مشهد به هرمزگان
2021-02-10 15:57


باربری مشهد ارزانترین باربری مشهد به هرمزگان
دسته بندی: باربری | در: 1399-10-27


باربری مشهد دارای ارزانترین باربری از مشهد به استان البرز با 70% تخفیف و زیر قیمت تمام شرکت های باربری مشهد می باشد حمل بار و اثاثیه از مشهد به بندرعباس - میناب- دهبارز - بندر لنگه - حاجی آباد - بندر کنگ - پارسیان - بندر جاسک - بندر خمیر

باربری مشهد به بندرعباس با افتخار اعلام می نماییم که باربری مشهد به بندرعباس و تمامی شهرهای استان هرمزگان ارزانترین باربری حال حاضر کشور می باشد باربری مشهد به هرمزگان دارای صدها ناوگان حمل و نقل شهری و بین شهری می باشد که در حدود یک دهه قبل به طور همزمان در مشهد و تهران با نام تجاری نتسان آغاز به فعالیت نمود.

باربری مشهد به استان هرمزگان و شهر بندرعباس با ارزانترین قیمت و تا 70% تخفیف کالا و اثاثیه شما را حمل و جابجا می نماید: بندرعباس مرکز استان هرمزگان در جنوب ایران قرارگرفته است. شهر بندرعباس مرکز شهرستان بندرعباس و یکی از نام‌های پیشین آن بندر گمبرون بوده‌است.

باربری مشهد به استان هرمزگان و شهر میناب با ارزانترین قیمت و تا 70% تخفیف کالا و اثاثیه شما را حمل و جابجا می نماید: میناب یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران و مرکز شهرستان میناب است. میناب دومین شهر بزرگ هرمزگان و سرزمینی جلگه‌ای است که به‌علت داشتن منابع آب شرب به‌ویژه رودخانه میناب، یکی از قطب‌های کشاورزی هرمزگان است و از قدیم «گلستان جنوب» هم خوانده می‌شد.

باربری مشهد به استان هرمزگان و شهر دهبارز با ارزانترین قیمت و تا 70% تخفیف کالا و اثاثیه شما را حمل و جابجا می نماید: دِهبارز نام دیگر شهر رودان، مرکز شهرستان رودان در استان هرمزگان ایران است. این شهر در بخش مرکزی شهرستان رودان قرار دارد. شهر رودان در سال ۱۳۶۱ از تجمیع روستاهای دهبارز، معزآباد، گلستان، بند میر و بند ملا تشکیل شد. بعدها روستای سنگی که خود محله مستقل و پرجمعیت بود که تشکیل شده از محله شهرک؛ بندمیرالی و رگو ییه که بیش از همه روستاها این شهرستان جمعیت داشت نیز به شهر رودان پیوست و همچنان محله ای غریبه برای مسؤلین این شهرستان می باشد. این شهر در سال ۱۳۶۹ و پس از ارتقای بخش رودان به شهرستان، مرکز شهرستان رودان قرار گرفت.

باربری مشهد به استان هرمزگان و شهر بندر لنگه با ارزانترین قیمت و تا 70% تخفیف کالا و اثاثیه شما را حمل و جابجا می نماید: بندرلنگه یکی از شهرهای استان هرمزگان در کرانهٔ ساحلی خلیج فارس، مرکز شهرستان بندرلنگه و یکی از بنادر مهم در جنوب ایران است.

باربری مشهد به استان هرمزگان و شهر بندر کنگ با ارزانترین قیمت و تا 70% تخفیف کالا و اثاثیه شما را حمل و جابجا می نماید: بندر کُنگ یکی از شهرهای تابعه شهرستان بندر لنگه در استان هرمزگان است. این شهر که در مختصات ۵۴ درجه و ۵۴ دقیقه طول شرقی و ۲۹ درجه و ۳۳ دقیقه عرض شمالی در کرانه ساحل خلیج فارس واقع شده، یکی از بنادر تاریخی و تجاری استان هرمزگان و نیز یکی از قدیمی‌ترین بنادر ایران محسوب می‌شود.

باربری مشهد به استان هرمزگان و شهر پارسیان با ارزانترین قیمت و تا 70% تخفیف کالا و اثاثیه شما را حمل و جابجا می نماید: پارسیان شهری در استان هرمزگان ایران است. این شهر مرکز شهرستان پارسیان است.

باربری مشهد به استان هرمزگان و شهر بندر جاسک با ارزانترین قیمت و تا 70% تخفیف کالا و اثاثیه شما را حمل و جابجا می نماید: بندر جاسک (به بلوچی: جاشک) یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است که در کنار کرانه‌های دریای مکران قرار دارد. این شهر در بخش مرکزی شهرستان جاسک قرار دارد؛ و از شهرهای بندری با قدمت و استراتژیک ایران می‌باشد. از نام‌های تاریخی و قدیمی این شهرستان می‌توان به جاشک، بنگلان و مکران اشاره کرد.

باربری مشهد به استان هرمزگان و شهر بندر خمیر با ارزانترین قیمت و تا 70% تخفیف کالا و اثاثیه شما را حمل و جابجا می نماید: بندر خَمیر یکی از شهرهای زیبای استان هرمزگان در جنوب ایران می باشد. این شهر در فاصله ۹۵ کیلومتری جنوب غربی بندرعباس و ۱۱۰ کیلومتری شرق بندرلنگه واقع شده و مرکز شهرستان خمیر است. بندرخمیر به واسطه ی مجاورت با بزرگترین تالاب دریایی ایران و خاورمیانه و زندگی توآم با احترام مردم نسبت به تالاب در بهمن ماه سال 97 توانست عنوان اولین شهر ملی تالابی ایران را کسب کند.

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book