خانه حمل بار از مشهد به قم باربری نتسان ارزانترین نرخنامه و تعرفه
2019-11-07 23:44


حمل بار از مشهد به قم باربری نتسان ارزانترین نرخنامه و تعرفه
دسته بندی: باربری | در: 1398-8-16


باربری مشهد به قم با نام تجاری نتسان یکی از بزرگترین باربری های حال حاضر کشور می باشد که از دو کلان شهر یعنی شهر مقدس مشهد و تهران بزرگ به سراسر ایران سرویس دهی می نماید . باربری نتسان هم اکنون با نام ارزان ترین و سریعترین باربری در مشهد و تهران معروف شده است.

در این مقاله ضمن معرفی کامل و جامع باربری مشهد قم که به عنوان یکی از زیر شاخه های باربری نتسان می باشد در مورد علل موفقیت این باربری و دست یافتن به شهرت ارزانترین باربری ایران نیز توضیحات لازم ارائه خواهد شد.

باربری نتسان یا همان باربری مشهد قم حدود یک دهه قبل با مبدا دو شهر مشهد و تهران شروع به کار نمود با توجه به اینکه مدیران این مجموعه قبل از راه اندازی این باربری سالها در سطح شهر تهران ومشهد با رانندگان مختلف و به طور کلی با این صنف کاری رابطه نزدیکی داشتند در نتیجه با آگاهی کامل از پیچ و خم ها و چالش های این شغل وارد رقابت با سایر رقبای این حرفه شدند.

اینکه مشتریان هدف این بازار بیشترین خواسته شان چیست و چه معیارهایی را ملاک انتخاب خود قرار میدهند را مجموعه باربری نتسان به خوبی بررسی نمود تا بتواند بهترین راه کارها را برای پاسخ به نیاز مشتریان فراهم نماید و خوشبختانه این اتفاق خوب افتاد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

ابتدا باید عرض نماییم که مسیر مشهد قم به عنوان یکی از مسیرهای موفق باربری نتسان می باشد که با توجه به حجم بالای سرویس دهی به این مسیر , گروه باربری نتسان و پرسنل آن تلاش مضاعفی را برای ساماندهی آن انجام داده اند و نتایج بسیار خوبی هم به نفع مشتریان حاصل شده است .

بنابراین اگر تصمیم به حمل بار- اثاثیه- خرده بار منزل اداری و تجاری دارید که می خواهید از مشهد به قم جابجا و ارسال نمایید شک نکنید که باربری نتسان بهترین گزینه برای شما از نظر قیمت و سرعت سرویس دهی می باشد. چرا که شرایط بسیار ویژه و خاصی را برای شما مشتری و همشهری گرامی در نظر گرفته است.

اما در ادامه موضوع مهمی را میخواهیم با شما درمیان بگذاریم و آن اینکه آیا کاهش قیمت سرویس های باربری نتسان اتفاقی بود است؟ آیا کیفیت این سرویس ها تصادفی به وجود آمده است یا خیر؟ اگر جواب منفی هست پس چه موضوعی باعث کاهش این تعرفه - نرخنامه و کرایه شده است؟ در ادامه به این سوالات پاسخ خواهیم داد.

1- اولین و اساسی ترین ایده باربری نتسان برای کاهش قیمت به نفع مشتری این بود که روی مسیرهای برگشت سرمایه گذاری شود . به عبارت دیگر وقتی سرویس از مشهد به قم می رود مسیر بازگشت از قم را خالی برنگردد که اگر این اتفاق بیفتد و مسیر برگشت نیز ماشین خالی نباشد به شدت برای مالک ماشین توجیح دارد که قیمت رفت را نیز کاهش دهد. باربری نتسان توانست به موفقیت های خوبی در این مورد برسد.

2- باربری نتسان تا 70% از حق کمسیون خود گذشت و تخفیف در نظر گرفت به عبارتی دیگر اگر قرار بود برای یک سرویس نتسان 10 هزار تومان کمسیون بردارد ان را تا 3 هزار تومان کاهش داد.

3- در استخدام رانندگان منصف همت گمارد و تلاش گسترده ایی را در این زمینه انجام داد و بلاخره توانست به نتایج خوبی نیز برسد از طرفی رابطه مستقیم بین کاهش سود و افزایش فروش وجود دارد به عبارتی با کاهش سود و پایین آمدن نرخ نهایی کرایه تعداد سرویس ها  افزایش پیدا میکند و در نهایت منجر به افزایش درآمد برای رانندگان و مجموعه باربری می شود.  

همانگونه که ملاحظه می نمایید مجموعه عظیم نتسان مدتهاست بر روی کاهش قیمت برنامه ریزی و سرمایه گذاری نموده است تا امروز نتیجه آن را ببیند. تلاش و پشتکار شبانه روزی باعث شده است که این مجموعه روز به روز بیشتر پیشرفت کند و مورد اعتماد هموطنان عزیز قرار گیرد.

اما برای حمل بار اثاثیه و اسباب کشی از مشهد به قم شما می توانید از 1 مسیر استفاده نمایید. مسیر در تصویر شاخص کاملا مشخص می باشد.
مسیر 1     954 کیلومتر     10 ساعت و 5 دقیقه


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book