خانه باربری تهران شهرکرد چهارمحال و بختیاری تا70% تخفیف زیر شرکت های باربری
2019-11-08 23:18


باربری تهران شهرکرد چهارمحال و بختیاری تا70% تخفیف زیر شرکت های باربری
دسته بندی: باربری | در: 1398-8-17


باربری تهران به شهرکرد با نام تجاری نتسان بزرگترین و ارزانترین باربری در تهران و مشهد جهت حمل بار و اثاثیه و اسباب کشی اداری و تجاری به تمام نقاط ایران از جمله شهرکرد - بروجن، لردگان و فرخ‌شهر با کارگران حرفه ای و بیمه و بارنامه معتبر با انواع ماشین های وانت بار- نیسان – خاورمسقف-کامیون-تریلی و ده چرخ به صورت آنی در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

باربری تهران به شهرکرد – بروجن- لردگان - فرخ‌شهر – فارسان - هفشجان – جونقان - سامان –فرادنبه - بن - شهر کیان- سورشجان که با نام تجاری نستان شناخته شده می باشد به عنوان یکی از بزرگترین باربری های کشور می باشد که این روزها لقب معتبرترین و ارزانترین باربری را به نام خود کرده است.

از جمله نکاتی که باید در سرویس های بین شهری و به طور خاص در این مطلب مسیر تهران به شهرکرد در نظر گرفته شود و بسیار مهم نیز می باشد آشنایی با مسیر می باشد چرا که رانندگان باید به خوبی به مسیرهای بین شهری تسلط داشته باشند همچنین چیدمان اصولی بار نیز نکته بسیار مهمی می باشد که حتما باید لحاظ شود که این موضوع معمولا به بارچنین حرفه ایی نیز برمیگردد.

این مجموعه دارای تعداد زیادی وانت بار - نیسان با چادر ضدآب و سایر ماشین های حمل بار و اثاثیه سبک می باشد همچنین دارای ده ها ماشین سنگین از جمله خاور مسقف- کامیون- تریلی- ده چرخ و ... نیز می باشد. اما در کنار انواع متنوع از ماشین های حمل بار و اثاثیه مجموعه باربری نتسان دارای تعداد زیادی از کارگران متخصص و دوره دیده می باشد این کارگران قبل از استخدام در باربری نتسان حتما می بایست در کلاس های عملی و تئوری این باربری شرکت نمایند تا با اصول ایمنی در حمل و جابجایی هرنوع بار سبک و سنگین آشنا شوند.

خوشبختانه باربری نتسان با علم به همه نکات حمل هرگونه بار و اثاثیه در بین باربری های سطح کشور بسیار با تجربه نیز می باشد. این مجموعه بزرگ در شهر تهران و مشهد مستقر می باشد و از این دو شهر به تمام شهرهای ایران سرویس دهی می نماید.

ما در باربری نتسان با بکارگیری تجارب مفید و استفاده از انواع نیسان مثل  آریسان ، نیسان وانت بار : روباز ، مسقف ، یخچالدار و همچنین انواع کامیونت ، خاور و ... را به جهت حمل تمامی بارهای شما در اختیار گرفته تا رضایت شما را کسب نماییم .

اما در مورد اینکه چرا باربری نتسان توانسته است به عنوان یکی از باربری های موفق در جهت کاهش نرخنامه و تعرفه حمل بار - اثاثیه و خرده بار شناخته شود باید گفت که :

1- اولین و اساسی ترین ایده باربری نتسان برای کاهش قیمت به نفع مشتری این بود که روی مسیرهای برگشت سرمایه گذاری شود . به عبارت دیگر وقتی سرویس از تهران به شهرکرد می رود مسیر بازگشت از شهرکرد را خالی برنگردد که اگر این اتفاق بیفتد و مسیر برگشت نیز ماشین خالی نباشد به شدت برای مالک ماشین توجیه دارد که قیمت رفت را نیز کاهش دهد. باربری نتسان توانست به موفقیت های خوبی در این مورد برسد.

2- باربری نتسان تا 70% از حق کمسیون خود گذشت و تخفیف در نظر گرفت به عبارتی دیگر اگر قرار بود برای یک سرویس نتسان 10 هزار تومان کمسیون بردارد ان را تا 3 هزار تومان کاهش داد.

3- در استخدام رانندگان منصف همت گمارد و تلاش گسترده ایی را در این زمینه انجام داد و بلاخره توانست به نتایج خوبی نیز برسد از طرفی رابطه مستقیم بین کاهش سود و افزایش فروش وجود دارد به عبارتی با کاهش سود و پایین آمدن نرخ نهایی کرایه تعداد سرویس ها  افزایش پیدا میکند و در نهایت منجر به افزایش درآمد برای رانندگان و مجموعه باربری می شود.

موارد فوق توانسته است در مجموع شرایطی را فراهم نماید که امروز نام نتسان در اندیشه مشتریان عزیز به عنوان باربری معتبر و ارزانترین باربری جا خوش کرده است و این را مدیران و کارکان باربری نتسان به فال نیک خواهند گرفت و بسیار امیدوار هستند تا بتوانند این مسیر را همچنان ادامه دهند البته با کمک و همراهی هموطنانمان در سراسر میهن عزیزمان ایران.

اما در مورد مسیر تهران به شهرکرد و سایر شهرهای استان چهارمحال و بختیاری : برای حمل بار- اثاثیه خرده بار و اسباب کشی از تهران به شهرکرد شما میتوانید از 3 مسیر استفاده نمایید.

مسیر 1     545 کیلومتر     5 ساعت و 36 دقیقه
مسیر 2     529 کیلومتر     5 ساعت و 48 دقیقه
مسیر 3     534 کیلومتر     5 ساعت و 53 دقیقه

رانندگان باربری نتسان مسیر شماره یک را پیشنهاد میکنند


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book