خانه بزرگترین و ارزانترین باربری تهران زاهدان تا 70% تخفیف
2020-01-25 21:01


بزرگترین و ارزانترین باربری تهران زاهدان تا 70% تخفیف
دسته بندی: باربری | در: 1398-8-25


باربری تهران زاهدان با نام تجاری نتسان اعلام آمادگی می نماید که کلیه بارها و اثاثیه منزل و اداری و محصولات تجاری هموطنان عزیز در شهر مشهد و تهران و مسیر برگشت را به سراسر ایران تا 70% تخفیف با انواع خاور مسقف کامیون ده چرخ تریلی حمل و جابجا نماید.

باربری تهران به زاهدان هرگونه کالای منزل و اداری و اثاثیه و اسباب کشی هموطنان عزیز را از شهر تهران به زاهدان و سایر شهرهای استان سیستان و بلوچستان از جمله : زابل ایرانشهر چابهار سراوان خاش نیک‌شهر کنارک میرجاوه قصرقند فنوج مهرستان زهک پیشین دوست محمد اسپکه و ...  را تا 70% تخفیف حمل , جابجا و ارسال می نماید همراه بار بارنامه معتبر و بیمه نام معتبر در اسرع وقت به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته.

یکی از موفق ترین و ارزانترین باربری های بین شهری و درون شهری در تهران و مشهد مخصوصا مسیر تهران به زاهدان و استان سیستان و بلوچستان باربری نتسان می باشد. در این مطلب سعی داریم کمی بیشتر در زمینه حمل بار , اثاثیه , خرده بار منزل و اداری توسط باربری نتسان صحبت نماییم و همچنین در مورد تاریخچه این شرکت باربری و حمل و نقل مطالبی را عرض نماییم.

موسسه حمل بار شهری و بین شهری نتسان حدود یک دهه قبل به طور همزمان در دو شهر تهران و مشهد شروع به فعالیت نمود .مدیران گروه باربری نتسان بعد از تاسیس این شرکت تصمیم گرفتن برای آینده شرکت و جایگاهی که این محموعه باید در طی 5 سال آینده داشته باشد , چشم انداز و اهدافی را ترسیم نمایند لذا دو تصمیم مهم و اساسی از همان ابتدا گرفته شد. که در ادامه این دو تصمیم به صورت کامل شرح داده خواهد شد. 1-می بایست تا 5 سال آینده باربری نتسان ارزانترین باربری ایران شناخته شود 2- نتسان باید در کمتر از 5 سال آینده بتواند حداکثر اعتماد را در بین هموطنان عزیز و تولیدی ها و صاحبین کسب و کار از آن خود نماید.

ما با افتخار امروز اعلام میداریم که خیلی سریعتر از آنچه که برنامه ریزی نموده بودیم به اهداف خود رسیدیم اما سوالی که همواره از مدیران و دست اندرکاران گروه باربری نتسان می شود این می باشد که چگونه توانسته اید در این مدت کوتاه به این جایگاه برسید؟چرا که هم اکنون باربری نتسان به عنوان ارزانترین باربری در ایران و مخصوصا در فضای مجازی شناخته شده می باشد.

در ادامه تصمیم داریم در مورد دلایل این موفقیت ها مطالب را بیان نماییم تا مشتریان عزیز کاملا با اطمینان خاطر نسبت به دریافت سرویس از ما افدام نمایند. چرا که باربری نتسان همواره خود را متعهد می داند که بایستی اصل را بر رعایت حق مشتری دانست و تا به امروز همواره تلاش گسترده ایی نموده است تا بتواند در مسیر خواسته های به حق مشتریان خود مخصوصا کاهش قیمت کرایه و افزایش کیفیت قدم بردارد.

همانطور که گفته شده امروز باربری نتسان به عنوان ارزانترین باربری در ایران در حال انجام سرویس دهی در شهر تهران و مشهد می نماید. کرایه – تعرفه – نرخنامه و قیمت پایین این باربری اکنون بر کسی پوشیده نیست اما چرا؟

1- اولین و اساسی ترین ایده باربری نتسان برای کاهش قیمت به نفع مشتری این بود که روی مسیرهای برگشت سرمایه گذاری شود . به عبارت دیگر وقتی سرویس از تهران به زاهدان می رود مسیر بازگشت از زاهدان را خالی برنگردد که اگر این اتفاق بیفتد و مسیر برگشت نیز ماشین خالی نباشد به شدت برای مالک ماشین توجیح دارد که قیمت رفت را نیز کاهش دهد. باربری نتسان توانست به موفقیت های خوبی در این مورد برسد.

2- باربری نتسان تا 70% از حق کمسیون خود گذشت و تخفیف در نظر گرفت به عبارتی دیگر اگر قرار بود برای یک سرویس نتسان 10 هزار تومان کمسیون بردارد ان را تا 3 هزار تومان کاهش داد.

3- در استخدام رانندگان منصف همت گمارد و تلاش گسترده ایی را در این زمینه انجام داد و بلاخره توانست به نتایج خوبی نیز برسد از طرفی رابطه مستقیم بین کاهش سود و افزایش فروش وجود دارد به عبارتی با کاهش سود و پایین آمدن نرخ نهایی کرایه تعداد سرویس ها  افزایش پیدا میکند و در نهایت منجر به افزایش درآمد برای رانندگان و مجموعه باربری می شود. 

آری همانطور که ملاحظه فرمودید نتسان روزها و شبها سخت تلاش کرده است تلاشی با برنامه ریزی دقیق, تا بتواند امروز به این اعتبار و موفقیت دست یابد . مدیران مجموعه باربری تهران به زاهدان که یکی از مسیرهای پرتردد این باربری می باشد توصیه می نماید حتما در صورت نیاز به حمل بار و اثاثیه با ما تماس برقرار نمایید. ارزانترین و با کیفیت ترین را از ما بخواهید.

اما برای حمل بار و اثاثیه از تهران به زاهدان شما میتوانید از 3 مسیر استفاده نمایید. جزئیات مسیر در تصویر شاخص موجود می باشد.

مسیر 1     1496 کیلومتر     15 ساعت و 45 دقیقه
مسیر 2     1588 کیلومتر     17 ساعت و 32 دقیقه
مسیر 3     1599 کیلومتر     17 ساعت و 47 دقیقه


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book